RSS

Студентка Бердичівського медколеджу повісилась через сексуальні домагання директора Володимира Клименюка. Відео. 18+

мая 5, 2015

Oleksyuk-Katerina-RIP1-500x355

 

Третьокурсниця Бердичівського медколеджу вкоротила собі віку. Родичі дівчини вважають, що це сталося через сексуальні домагання директора навчального закладу, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Від самого ранку на порозі Бердичівського медичного коледжу квіти, свічки і фотографія студентки Катерини Олексіюк. Востаннє вона була тут у четвер, 30 квітня 2015 року, а наступного дня, приїхавши додому на Вінниччину, повісилась.

Рідні досі не збагнуть свого горя. Сестра каже, Катя з третьої спроби не склала іспит з інфектології, а ще скаржилася на сексуальні домагання з боку директора коледжу.

«Подзвонила вся в сльозах, каже, що викликав її директор до себе, бо вона не могла взагалі ні одного предмету здати. Вона зайшла в кабінет, він до неї: «Що, ти не можеш нічого здати? То яке тобі покарання придумати?» Вона питає, «В смислі?». «Ну приходь до мене ввечері в кабінет. Якщо у тебе будуть «шаловливі» губки, то ти все здаси, а як ні, то побачимо, що буде далі», — розповідає сестра загиблої Юлія Левчук.

Рідні дівчини кажуть: вони думали перевести Катю в інший навчальний заклад, батьки двічі їздили у Бердичів, втім у коледжі їм відмовились віддавати документи, аж поки студентка не складе іспит.

«Мама їздила, інфекціоністка готова була поставити хоч трійку, але директор сказав, що ні, нехай ходить, перездає. Вона півтора тижні тому написала мені передсмертну записку, що Юля, не переживай, скажи мамі, що все буде добре, мені хочеться здохнути, щоб вам було менше проблем. Я бігом до тата, кажу, роби щось, їдь за нею, він її забрав тоді. А на цей раз не спасли», — розказує Юлія Левчук.

Подруга Каті підтверджує, останнім часом дівчина виглядала пригніченою та замкненою і жалілася на директора.

«Розповідала про коледж, що їй важко там, що не хоче туди йти і все через директора. Що він пропонує їй зовсім інші речі, що там її ображають, називають тупою і що вона не зможе скласти іспити», — розповідає Анастасія Соколевська.

Щоб з’ясувати позицію директора, журналісти навідались до Бердичівського медичного коледжу, але там їм перегородили дорогу до приймальні.

Працівники коледжу переконують: директор від’їхав у справах, спілкуватися з журналістами не хоче.

«На даний момент директор не може зустрітися і відмовляється через те, що не один раз деякі канали звинувачували його в тому, чого не було», — озвучила слова директора його заступниця з виховної роботи Антоніна Яремчук.

У квітні 2014 року бердичівська Самооборона вимагала звільнення директора медколеджу Володимира Клименюка за хабарництво і аморальну поведінку. Батько колишньої студентки переконував, що директор коледжу зґвалтував його дочку, після чого вона народила дитину.

Нині розслідуванням справи займається міліція. Кримінальне провадження розпочали за статтею умисне вбивство.

Тим часом Бердичівські активісти готуються пікетувати коледж. Вони збираються влаштувати акцію протесту з вимогою відсторонити Володимира Клименюка від посади на час проведення слідства.

1 842 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям