RSS

Єгипетські експерти підтвердили вибух бомби на борту російського пасажирського літака Airbus A321

ноября 7, 2015

Airbus-A321-rus1-500x303

 

 

Причиною так званої вибухової розгерметизації фюзеляжу російського літака Airbus A321 міг стати вибух невеликої бомби, яка була закладена в багаж пасажирів або прихована в порожнині літака, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Як передає з посиланням на близьке до розслідування джерело видання «Коммерсантъ», «вибухівка могла спрацювати від тимчасового таймера. Якщо бомба розташовувалася в негерметичній, наприклад, хвостовій частині літака, до неї міг бути підключений датчик, що замикає електроланцюг при заданому падінні тиску на великій висоті», — сказало джерело видання. За його словами, «кваліфікація» синайських бойовиків, які вважаються спецслужбами одним з найбільш «агресивних» і професійно підготовлених загонів «Ісламської держави», цілком дозволяє створити і грамотно закласти подібний пристрій.

Версію про вибух бомби на борту A321 анонімно підтвердили судово-медичні експерти з Єгипту, які обстежили тіла жертв катастрофи. За їх словами, аналіз пошкоджень, зокрема поділ багатьох тіл на фрагменти, свідчив про те, що деякі пасажири рейсу загинули ще в повітрі від мінно-вибухових травм.

Раніше ЗМІ повідомляли, що розвідка США дізналася про бомбу на борту А321 завдяки перехопленню даних. Імовірно бомбу заклали прихильники «Ісламської держави» або пов’язаних з нею угруповань.

Також повідомлялось, що розшифровка бортових самописців А321 не допомогла встановити причину аварії. Протягом двадцяти хвилин польоту всі системи літака працювали в штатному режимі. Потім відбулася подія, що спричинила одномоментне відключення фіксації всіх параметрів роботи систем А321.

687 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям