RSS

ATR опублікував кадри штурму силовиками Авакова учасників блокади Криму. Відео

ноября 22, 2015

Solomaha-Mikola1-500x304

 

Кримськотатарський телеканал ATR показав відео штурму учасників блокади окупованого Криму бійцями Нацгвардії і батальйону «Херсон», який відбувся в Чаплинці 21 листопада 2015 року, повідомляє sprotiv.org.

Зазначається, що нацгвардія та батальйон «Херсон» (близько 100 озброєних бійців) на чолі з Іллем Ківою оточили учасників блокади Криму, які охороняли пошкоджені електроопори на Чаплинці.

«Силовики намагалися відтіснити учасників блокади від ліній електропередач. За словами очевидців, кілька кримських татар постраждали. Силовики не стріляли, однак били людей прикладами автоматів, в том числі й жінок», — йдеться в описі до відео.

У ніч на 20 листопада 2015 року в Херсонській області в результаті підривів патріотами України електричних опор виведені з ладу дві з чотирьох магістральних ліній електропередач, якими здійснюється енергопостачання території окупованого Криму.

На місце обвалення електроопор в Чаплинку прибули представники поліції, щоб ремонтники змогли заземлити опори, у зв’язку з цим спецпризначенці оточили підірвані лінії електропередач та учасників блокади Криму

Координатор акції по блокаді Криму Ленур Іслямов заявив, що учасники акції мають намір блокувати ремонт ЛЕП.

Пізніше заступник генерального директора телеканалу ATR Айдер Муждабаєв заявив, що правоохоронці побили журналістку каналу Гульсум Халілову.

978 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям