RSS

Окупанти під #Маріуполь завезли російський ракетний комплекс «Атака». Подробиці

апреля 30, 2016

okupacia1-500x391

 

Нові докази перебування російських військових на Донбасі продемонстрували бійці Збройних сил у Гранітному, що на Маріупольському напрямку, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Бойовики необережно залишили по собі частини новенького ракетного комплексу російського виробництва.

У Гранітному, як повелось, — ситуація стабільно напружена. З боку окупованих територій «прилітає» часто та із найрізноманітніших видів зброї.

Напередодні бойовики стріляли протитанковими ракетами.

«З їх позицій пролетів один над нами, вдарив ззаду там. І один трохи не долетів, впав в районі села. І потім вже пішов АГС з їх боку з парку видно тут добре», — прокоментував військовослужбовець Збройних сил України Дмитро.

Бойовиків стримує лише вогонь у відповідь. Його доводиться відкривати, коли ворог скорочує дистанцію до вкрай небезпечної.

«Вогонь ведеться у відповідь. Якщо противник висувається в зону ураження і веде вогонь в нашу сторону, ми його подавляємо без всяких питань», — прокоментував військовослужбовець Збройних сил України, позивний «Кармелюк».

А нещодавно поблизу Гранітного бійці знайшли залишок від протитанкової ракети з лазерним наведенням. В українській армії таких немає.

«Це лазерного наведення, зірваний. Там їх декілька було. Один взяли так для передачі спеціально Службі безпеки України. Щоб виявити присутність російських військ на нашій території», — прокоментував військовослужбовець Збройних сил України, позивний «Кармелюк».

Попередній аналіз показав, найпевніше, це залишки від новітнього російського ракетного комплексу «Атака». На серійне озброєння його прийняли лише 2014 року.

Такий зразок протитанкової керованої ракети наразі має на озброєнні тільки Російська Федерація.

771 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям