RSS

Політичні репресії та свобода мирних зібрань в Україні за результатами моніторингів правозахисників. Анонс прес-конференції

мая 26, 2016

mirn-zbori1

 

31 травня 2016 року об 11:00 в Українській національній інформаційній агенції «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, зала 1) відбудеться прес-конференція Центру соціальних і трудових досліджень «Політичні репресії та свобода мирних зібрань в Україні за результатами моніторингів правозахисників» за підтримки Національного фонду підтримки демократії.

Про це повідомляє sprotiv.org.

Правозахисники та дослідники з провідних організацій, що займаються моніторингом та контролем дотримання свободи мирних зібрань, представлять найостанніші дані щодо репресій проти протестів в Україні. Як часто порушується свобода мирних зібрань? Які саме протести найчастіше зазнають репресій зараз? Які вимоги найскладніше висувати до української влади? Якого роду політичні репресії та порушення свободи мирних зібрань фіксуються найчастіше? Хто і проти кого їх використовує? Яку роль у порушенні права на мирні зібрання відіграють судова та правоохоронна система? Які проблеми судової та правоохоронної системи ускладнюють ситуацію з реалізацією права на мирне зібрання? І чим загрожують останні тенденції з дотриманням права на мирне зібрання?

У прес-конференції візьмуть участь:
Володимир Іщенко, соціолог, заступник директора Центру соціальних і трудових досліджень
Володимир Чемерис, правозахисник, голова ВГО «Інститут Республіка»
Валерія Рибак, координатор Групи громадського спостереження «ОЗОН» Центру громадянських свобод

Контактні особи: Володимир Іщенко (097-396-4499), [email protected]

517 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям