RSS

Нардепа Сергія Лещенка виключають із фракції «Блок Петра Порошенка»

июня 26, 2016

Leshenko-Sergyi5

 

Керівник «Блок Петра Порошенка» Ігор Гринів хоче виключити з президентської фракції народного депутата Сергія Лещенка, оскільки того хоче сам Лещенко.

Про це Гринів розповів в інтерв’ю сайту «Главком», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Якщо приймати суто політичне рішення, я би Лещенка з фракції виключив. Сам Лещенко цього хоче. І я вчинив би чесно, бо не вважаю, що його дії повинні не помічатись і не каратись. Якби це був хтось інший, може, ситуація розвивалась би інакше. Але до Лещенка є ставлення як до дуже молодого депутата. Знаєте, як дитині часто багато чого прощають», — зазначив він.

Торкаючись суто юридичного боку питання, Гринів сказав: «Основний закон – це Конституція, в якій закладено поняття імперативного мандату.
Логічно, що той, хто порушує «корпоративні» правила своєї політичної сили, позбавляється мандату. Але законодавець, коли записував це поняття, говорив тільки про один варіант порушення корпоративної етики. Позбавлення мандату відбувається після виходу з фракції або не входження до неї. Так відбулось після виходу, наприклад, Миколи Томенка. А виключення з фракції протрактовано Конституційним судом як таке, що не є підставою для позбавлення мандату».

Водночас він підкреслив, що, на його думку, такий підхід суперечить, логіці імперативного мандату, «але закон є закон: виключення з фракції не позбавляє мандату».

764 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям