RSS

Колаборант Лещенко мав перерахувати за квартиру 7,550 млн грн з свого рахунку у «Сбербанке России». Документ

сентября 8, 2016

Leshenko-Sergyi-love1-500x375

 

Народний депутат від БПП Сергій Лещенко має рахунок в «Сбербанке России», з якого він мав намір перерахувати грошові кошти на купівлю квартири за 7,5 млн гривень. Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Це випливає з договору на купівлю нардепом квартири по вулиці Івана Франка, 11 у Шевченківському районі Києва, який оприлюднив на своїй сторінці у Facebook адвокат Олексій Шевчук.

Згідно з договором, придбана Лещенком квартира загальною площею 192 кв. м складається з 4 кімнат. При цьому ринкова вартість зазначеної нерухомості становить 5 млн 296 тисяч гривень.

«Продаж здійснено сторонами за 7 млн 550 тисяч гривень без ПДВ, які покупець сплачує продавцю через перерахування грошових коштів зі свого поточного рахунку, який відкрито у ПАТ „Сбербанк“ (МФО 320627) на поточний рахунок продавця, який відкритий в Київській філії АТ „Місто Банк“ до 2 вересня 2016 року», — сказано в договорі.

Leshenko-Sergyi-kvartira1-1

Leshenko-Sergyi-kvartira2

Leshenko-Sergyi-kvartira3

Однак, пізніше в пункт договору про перерахунок коштів були внесені зміни, і замість «Сбербанку» з боку покупця став фігурувати рахунок в «БТА Банку».

У той же час Лещенко при складанні договору вказав, що витрачені на придбання квартири кошти є його «особистою власністю».

“Лещенко Сергій Анатолійович (покупець) довів до відома директора ТОВ «Компанія з управління активами „Промислові інвестиції“ Паршакова Олександра Євгеновича, що на момент підписання цього договору він у шлюбі не перебуває, ні з ким не проживає однією сім’єю без укладення шлюбу, грошові кошти, що витрачені на покупку квартири, є його особистою власністю», — зазначається в договорі.

Народний депутат Сергій Лещенко придбав квартиру в новобудові в центрі Києва загальною площею 192 квадратних метра. Сам Лещенко на своїй сторінці у Facebook підтвердив інформацію про квартиру і розповів байку про походження коштів на таку покупку. Сергій збрехав, що гроші йому позичила власниця видання «Українська правда» Олена Притула та його коханка.

733 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям