RSS

ВАСУ відмовився повертати Томенкові вкрадений порошенківцями депутатський мандат. Подробиці

июля 28, 2016

Poroshenko-angl1-500x464

 

Вищий адміністративний суд відмовив Миколі Томенку у визнанні неправомірним рішення з’їзду БПП про позбавлення його депутатського мандата.

Відповідне рішення суд ухвалив 28 липня 2016 року, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Депутат заявив, що на цьому не зупиниться і подасть позов до Європейського суду з прав людини.

3 червня Вищий адміністративний суд відмовив Єгору Фірсову в задоволенні аналогічного позову.

Нагадаємо, з’їзд БПП 25 березня позбавив Фірсова і Томенка депутатських мандатів. У партії послалися на ст. 81 Конституції, яка передбачає однією з причин дострокового припинення повноважень народного депутата вихід зі складу фракції політичної партії, за списком якої він був обраний до парламенту.

У Конституції, втім, також прописано, що позбавлення мандата на такій підставі можливе тільки за окремим законом, а такого закону в Україні немає.

Микола Томенко вийшов із фракції БПП 23 лютого. Хоча про свій вихід із БПП Томенко заявив 25 грудня 2015 року після прийняття Радою державного бюджету на 2016 рік. На його думку, в Раді утворилася нова коаліція, до якої увійшли «Народний фронт», БПП, Радикальна партія Олега Ляшка і депутатські групи «Партія « Відродження» і «Воля народу».

Єгор Фірсов вийшов з фракції БПП 8 лютого після скандалу довкола відставки міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса.  Фірсов був одним з дев’яти членів фракції БПП, які проголосували за складання мандата Ігорем Кононенком.

807 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям