RSS

За захопленням Лук’янівського ринку у Києві стоїть Віктор Пилипишин

марта 19, 2012

Одне з найстаріших місць покупок киян Лук’янівський ринок опинився в епіцентрі скандалу. Згідно з рішенням Шевченківської райради, ринок приватизували.

А незабаром на його місці може розпочатися будівництво, пише газета «Сегодня».

«Скоро отут висотка буде», — сказав охоронець.

За словами заступника директора ринку Романа Ропотана, кілька років тому Шевченківська райрада на чолі з Віктором Пилипишиним продала ринок на аукціоні.

«Майновий комплекс Лук’янівського ринку продали всього за 7 мільйонів гривень, тоді як він оцінюється мінімум у 69 мільйонів», — розповів він.

Ропотан додав, що у 2006 році керівництво ринку звернулося до Пилипишина з проханням затвердити нові будови через райраду.

«Але він побачив, що в нас немає права власності, і без депутатів ми не можемо його одержати. Почалися торги. Ми говоримо, що ви не можете забрати, оскільки ми це будували, а вони говорили, що ви без нас не одержите право власності», — сказав Ропотан.

Він додав, що Пилипишин направив на ринок депутатів Київради.

«Ми повинні були з ними домовитися. Умови були прості: на їхню підставну особу наші акціонери повинні були віддати пакет у 50% акцій. У такому випадку – завтра буде рішення райради. Друга умова: ви даєте нам ваше підприємство і ми робимо з нашим спільне. Ми відмовилися, і пішли суди. Пилипишин завжди говорив, щоб ми швидше вирішували, а то продасть на аукціоні. У 2010 вони його провели», — сказав Ропотан.

Він наголосив, що керівництво ринку не сповістили і не запросили на аукціон, хоча це суперечить законодавству.

«Ринок був проданий своїй компанії. Ми готуємо звертання до президента, у прокуратуру», — сказав Ропотан.

Прокуратура поки нічого не коментує із цього приводу.

Як відомо, 14 березня 2012 року на територію Лук’янівського ринку увірвалися невідомі в масках і заявили, що є новими власниками ринку, керуючись рішенням суду.  Нібито в 2010 році вони купили весь ринок.

2 375 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям