RSS

У Польщі проведуть ексгумацію тіла вбитого у Росії екс-президента Леха Качинського

октября 16, 2016

Litak-Kachinskogo1-500x330

 

Ярослав Качинський у суботу, 15 жовтня 2016 року, дав свою згоду на ексгумацію тіла свого покійного брата-близнюка Леха, повідомляє sprotiv.org.

Лех Качинський, колишній президент Польщі, загинув у 2010 році в теракті в Росії. Разом з ним на борту літака перебували 95 осіб.

«Я погодився з рішенням прокурора щодо ексгумації (…) Тіла, коли їх повернули до Польщі, не були проаналізовані. Не було автопсії», — сказав Качинський, який очолює правлячу націонал-консервативну партію «Право і справедливість».

Делегація, що подорожувала літаком, мала відвідати церемонію в російській Катині, де в 1940 році радянські спецслужбовці вбили тисячі польських офіцерів. Москва не визнавала цього злочину до 1990 року.

Ярослав Качинський не приховував, що вважає катастрофу літака невипадковою, однак досі розслідування не знайшло доказів цього.

Раніше глава польської підкомісії, яка займається розслідуванням катастрофи урядового літака під Смоленськом, Вацлав Берчиньский заявив, що експерти виявили у матеріалах справи значні фальсифікації.

534 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям