RSS

Суддя Віктор Данилишин, за рішенням якого розганяли #Майдан, розглядав справу щодо земельного дерибану в Києві

декабря 9, 2016

sudoustryi1

 

8 грудня 2016 року під час брифінгу в приміщенні Київської міськради голова фракції «Свободи» Юрій Сиротюк заявив, що судові процеси, які почав розглядати Окружний адміністративний суд Києва за позовами свободівців про визнання незаконними ухвалених Київрадою ДПТ (детальний план території) у столиці, ведуть недолюстровані судді, зокрема Віктор Данилишин, за рішенням якого 30 листопада 2013 року «Беркут» розганяв студентів на Майдані. Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Віктор Данилишин, який 21 листопада 2013 року ухвалив рішення про заборону збиратися українцям на Майдані Незалежності, сьогодні вирішує долю киян, розглядаючи справу щодо передачі землі забудовнику у Шевченківському районі на вулиці Туполева, де з легкої руки більшості Київради, всупереч Генеральному плану столиці, хочуть звести новий житловий квартал. Цей суддя ще за часів Революції гідності був у перший десятці люстраційного списку Майдану, але він не тільки не був звільнений, а й наступними рішеннями усіляко боровся проти люстрації. Зокрема, суддя Данилишин заборонив звільняти головного прокурора Києва Олега Валандюка, якій підпадає під люстрацію, 2015 року поновив люстровану начальницю Фіскальної служби Людмилу Демченко, а також входив до колегії суддів, які не задовольнили позов про звільнення одіозного заступника Авакова Василя Паскала», – заявив Юрій Сиротюк.

Свободівець повідомив, що суддя Данилишин безпідставно відмовив у задоволенні позову націоналістів щодо визнання незаконним ухваленого Київрадою ДПТ на вулиці Туполєва, 12. Підставою для відмови у задоволенні позову стало те, що, на думку судді, Сиротюк Ю. М. є неналежним позивачем у справі і не довів порушення своїх прав та обов’язків затвердженням цього детального плану території.

Як зазначив Юрій Сиротюк, суддя, очевидно, вступив у змову з депутатами більшості Київради, які незаконно протягнули це рішення, але юристи, які представляють в судах громаду і ВО «Свобода», оскаржуватимуть це рішення в апеляційному суді.

Партія «Свобода» подала до суду щодо визнання незаконними детальних планів територій у Києві.

700 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям