RSS

Фальсифікація! Нардеп Юрій Тимошенко заявив про підробку своїх підписів у Раді. Відео

марта 22, 2017

Skryabin-Rada1-500x280

 

«У комітеті прийшла маса документів із моїм підписом – при тому жодного документу в справі призначення Найджела Брауна я не підписував. Підписи на мої, щоправда, дуже схожі».

Про це заявив народний депутат Юрій Тимошенко, народний депутат України, коментуючи дивну появу свого підпису під проектом постанови на підтримку призначення Найджела Брауна аудитором НАБУ від Верховної Ради.

Юрій Тимошенко зауважив, що людською добротою і довірливістю інколи можна скористатися. «Один чи два рази, але ж не постійно! Я зрозумів, куди мене втягають на засіданні комітету, і максимум що встиг зробити – не проголосувати «за». Не голосував я і в залі. А коли вже сьогодні хтось у розрахунку на мене підписував якісь документи, я вирішив, що мовчати не можна і потрібно це зупинити, поки не пізно», – наголосив нардеп Тимошенко.

Народний депутат повідомив, що йому сьогодні вручили дивний документ. «Мені дали роздруковану чернетку без підписів і я спочатку навіть не зорієнтувався, чи це заготовка документу, який ще треба підписувати, чи це копія вже підписаного. Відразу знайшов Єгора (Соболєва. — НБРУ), але він і сам не міг сказати що це таке», – зауважив Тимошенко.

Нардеп відзначив, що дивним чином опинився серед редакторів законопроекту про призначення Найджела Брауна аудитором НАБУ від ВР, проте його не підписував.

«Для мене важливо, що рішення не пройшло, набрало тільки 205 голосів. Я не збираюся бігати по судах, давати якусь заяву – достатньо попередження з мого боку, аби ніхто мною не маніпулював і не підписував документи від мого імені», – додав нардеп Тимошенко, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

256 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям