RSS

Офіційний Брюсель вимагає від режиму #Порошенко скасувати е-декларування громадських активістів. Фото

марта 25, 2017

EU-dekl-gromadsk1

 

Європейський комісар з питань політики сусідства Йоганес Ган заявив про неприпустимість норми, за якою антикорупційні активісти та їх контрагенти мають подавати е-декларації. Про це пише Національне бюро розслідувань України.

Таке повідомлення оприлюднене на twitter-аккаунті комісара за підсумками його переговорів з віце-прем’єром Іванною Климпуш-Цинцадзе.

Варто зауважити, що заява комісара звучить у формі вимоги, а не прохання до української влади.

«Е-декларації мають на меті боротьбу з корупцією у публічній адміністрації — а не протидію роботі громадянського суспільства.

Зміни до закону про електронне декларування (ухвалені ВР 23 березня 2017 року — ЄП) є кроком назад (у цій боротьбі), а не кроком вперед, і мають бути переглянуті», — йдеться в заяві комісара.

Раніше з протестами щодо схваленого Києвом законодавства публічно виступили представники Великої Британії, США та Канади. Як повідомляла «Європейська правда», зміни до е-декларування були ухвалені ВР попри те, що вони раніше вже викликали обурення ЄС.

Одна з підстав для критики – те, що ці зміни суттєво ускладнюють роботу антикорупційних активістів, примушуючи інші організації відмовлятися від співпраці з ними.

213 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям