RSS

Призов офіцерів запасу через катастрофу в армії, — військовий експерт Олег Жданов

мая 31, 2017

ZSU-nespodiv1-500x334 (1)

 

Призов на строкову службу офіцерів запасу, які не служили в армії, говорить про катастрофу в ЗСУ.

“Це закриття дірок, тому що в армії катастрофа. Як начальник Генерального штабу ЗСУ не намагався відтягнути цей трагічний момент, але, мабуть, ситуація настільки плачевна, що без офіцерів запасу закрити діри в некомплекті молодших офіцерів неможливо», — сказав військовий експерт Олег Жданов, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Він пояснив, що спочатку цю проблему намагалися вирішити за рахунок мобілізації. Однак після відмовилися від мобілізації і дозволили розривати контракти. «Тоді і почався божевільний некомплект. Виявилося, що військові училища не справляються, набір своєчасно не був збільшений», — сказав експерт.

Жданов зазначив, що влада упустила момент, коли потрібно було збільшувати набір до військових вузів. Це була очевидна вимога, тому як армія збільшилася в 2,5 рази. За словами експерта, в найбільшому дефіциті виявилися командири батальйону.

«У Генштабі не стали мотивувати людей повернутися, вони не стали розгортати військову освіту, вони пішли за гіршим варіантом. Більш того, це найдорожчий шлях, тому що офіцерам треба платити протягом 18 місяців зарплату як призовникам», — розкритикував позицію командування експерт.

370 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям