RSS

Тандіт визнав, що #Медведчук не допомагає звільняти українських заручників. Відео

июня 7, 2017

Medvedchuk-mitnyi-souz11-500x327

 

«За три роки Медведчука не було в процесі звільнення заручників, тобто він був менше в цьому процесі. Можу сказати, що основні процеси у цьому напрямку відбувалися під егідою Антитерористичного центру».

Про це в ефірі телепрограми на телеканалі ZIK заявив Юрій Тандіт з Центру сприяння та звільнення полонених і заручників при СБУ, коментуючи роль Віктора Медведчук, екс-керівника адміністрації президента України і кума президента РФ. Пан Тандіт акцентував, що взагалі не коментує ролі Віктора Медведчука. «Можу сказати, що будь-яка людина, яка може допомогти нам зі звільненням заручників, застосовується Службою безпеки і тими, хто веде переговори. Ми сподіваємось, що ця особа може і зможе нам ефективно допомогти», – зауважив радник.

Юрій Тандіт в ефірі продемонстрував свій телефон, яким веде переговори за лінією розмежування, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Там знають цей номер телефону, я користуюсь ним за розпорядженням голови СБУ», – додав представник СБУ. Гість студії зізнався, що телефонував з цього номера одному з колишніх польових командирів ОРДЛО – той двічі свого часу віддавав українських бійців. «Це завдяки тому, що ми з ним були на контакті. Ми дістали журналіста Єгора Воробйова – це відома історія, коли визволяли його – зайшли на їхню територію і вивели його звідтіля.

Я нещодавно телефонував до цього ж командира – він вже в Росії. Сподіваюсь, що надасть вичерпну інформацію, яка допоможе знайти групу з 9 українських бійців майора Вільче – в одному з госпіталів у Росії ми її знайшли. Була така первинна інформація, ми її перевіряли, але мало про це говоримо, бо є чимало людей за лінією розмежування і в РФ, які допомагають Україні», – висловив сподівання парламентар від СБУ.

164 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям