RSS

Кібер клініка Спіженко обманює онкхворих, видаючи себе за ізраїльський «Лісод»

сентября 16, 2017

spizhenko-klinika1-500x375

 

Приватна Кібер клініка Спіженко, що у 2009 році була заснована екс-міністром охорони здоров’я України Юрієм Спіженко, займається здирництвом, а також тим, що обманює онкохворих пацієнтів. Про це повідомили пацієнти зазначеної приватної лікарні.

Зокрема, за словами постраждалих, які шукаючі можливість отримати кваліфіковану допомогу у боротьбі з онкозахворюваннями, звернулися до медичного персоналу Кібер клініки Спіженко, їх обманювали протягом тривалого часу.

«Протягом місяця працівники цієї клініки видавали себе за філіал ізраїльської клініки «Лісод». Цим, зокрема, обґрунтовували шалені ціни у доларах за свої послуги. При цьому, замість отримання хоч якоїсь допомоги, коли час працює проти пацієнта, співробітники клініки вимагали лише одного – підписання договору та попередньої сплати за ще не надані послуги», — йдеться у зверненні постраждалих пацієнтів до журналістів.

Хворі також стверджують, що навіть після сплати 12 тис. доларів (один з описаних випадків, — ред), Кібер клініка Спіженко «не надала пацієнтам умов для перебування у лікарні і після променевої терапії фактично виставила за двері без подальшого супроводу чи нагляду збоку лікарів».

У зверненні онкохворі пацієнти також наголошують на тому, що «медичний персонал клініки після того, як з’ясувалося що Кібер клініка Спеженко не є філіалом ізраїльської клініки «Лісод», відмовився принести сої вибачення, заявивши, що вони кращі за «Лісод».

За словами пацієнтів, наразі низка потерпілих від «смертельних послуг кібер клініки» готують позови до суду та закликають ізраїльську клініку «Лісод» до них приєднатися, адже те, що робить медперсонал обманюючи своїх потенційних пацієнтів на думку хворих, наносить репутаційну шкоду лікарні «Лісод».

Пацієнти також звертаються до МОЗ України та міністра охорони здоров’я України з вимогою позбавити Кібер клініку ліцензії на проведення лікування онкохворих.

Ціни за послуги медичної установи Кібер клініка Спіженка вказані на їх офіційному сайті. І вони наведені не в українській валюти, а у доларах та є дійсно захмарними. Обстеження коштує від 1 до 5 тис. доларів, ціни за лікування сягають десятки тисяч доларів. При цьому клініка дійсно не має стаціонарного відділення, а тому пацієнтів після хірургічного втручання одразу відправляють додому.

Крім того, як відомо, кібер ніж, яким користується клініка, у цю лікарню було придбано її засновником екс-міністром охорони здоров’я України Юрієм Спіженко за 10 млн. доларів.

Цей ніж став першим в Україні, але він так і не став доступним для українських пацієнтів.

Дочка Ю. Спіженка – Наталія Спіженко наразі керує Кібер клінкою. Часто подорожує закордоном з виступами про досягнення власної лікарні.

Юрій Федорчук, Національне бюро розслідувань України

507 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям