RSS

По 85 грн за кілограм, — «Київводоканал» закупив солі на мільйон

октября 31, 2017

corupt-golovi1-480x500

 

ПрАТ “Акціонерна компанія «Київводоканал» 10 жовтня 2017 року уклало угоду з ТОВ «Укрхімстандарт» на постачання хлориду натрію на 995 тисяч, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Хлорид натрію (NaCl) – це натрієва сіль соляної кислоти, у побуті відомий як поварена сіль.

«У магазині її можна придбати по 4-5 грн/кг, тобто у 20 разів дешевше від закупівельної ціни водоканалу», — пишуть «Наші гроші» з посиланням на систему «Прозорро».

В оприлюдненому звіті про угоду «Київводоканал» не дав жодних докладних даних про придбаний хлорид натрію.

У квітні водоканал купував сіль таблетовану «Екстра» по 4,14 гривні за кілограм у ТОВ «Укрпродукт» з Бахмута Донецької області. Тоді вона була визначена у тендерній документації як чистий хлорид натрію.

Нинішня закупівля була проведена без відкритих торгів. ТОВ «Укрхімстандарт» зареєстровано у 2015 році на мешканця окупованої терористами ОРДЛО Макіївки Олексія Золотарьова.

Фірма була зареєстрована вже після окупації Донбасу у Києві по вулиці Інститутській, 24/7 офіс 15, де також прописані ще десятки компаній.

«Наші гроші» повідомляють, що наразі «Київводоканал» також намагається провести закупівлю обладнання для очищення води за 19 мільйонів гривень за завищеним майже вдвічі цінами.

Нагадаємо, що ПАТ “АК «Київводоканал» перейшов у ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк», який належить gрезиденту Петрові Порошенку.

225 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям