RSS

Валентин Манько звинуватив Корбана та Медведчука у чорному піарі

января 21, 2018

chorn-piar1

 

Переможець конкурсу на посаду голови Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Валентин Манько звинуватив екс-заступника губернатора Дніпропетровщини Генадія Корбана в замовних атаках проти нього. Крім цього, скандальний комбат раптово вплутав сюди і кума Путіна — Віктора Медведчука.

Свою версію він розповів в інтервью виданню «Главком», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«У 2014 році, як і багато інших заможних людей, Корбан дійсно допомагав добровольчим батальйонам. У той гарячий час особливо ніхто не розбирався, звідки ці гроші та ресурси бралися, бо потреби бойового підрозділу потрібно було забезпечувати негайно. Згодом, коли вже щодо Корбана і його оточення почали відкривати кримінальні справи, «рикошетом прилетіло» багатьом учасникам добробатів, зокрема, і мені. Через колишні зв’язки з Корбаном і його командою. Хоча ніякої участі у їхніх кримінальних діях я не брав. Власне, якщо б в мене дійсно були проблеми з законом, мене б не допустили до конкурсу», — заявив Манько.

Те, що відбувається зараз, все це обливання його брудом у ЗМІ, є продовженням тієї історії, сказав він.

«Підозрюю, що це особиста помста з боку Корбана та його людей. Адже я тоді вийшов на прес-конференцію, де розповів, чим вони займаються: рейдерські захоплення, викрадення людей, вимагання грошей.  Обставини змусили зайняти жорстку позицію. Справа в тому, що в оточенні Корбана хотіли, щоб я взяв на себе провину за їхні кримінальні дії. Звичайно, я не погодився. Чому я маю відповідати за те, чого не робив? Це і стало причиною конфлікту. Я повернувся в Україну з-за кордону, де перебував на реабілітації, та дав свідчення. Після того все ледь не закінчилося трагічно – у подвір’я мого будинку кинули гранату. Дивом ніхто не загинув і не постраждав», — уточнив Манько.

«Знаючи трохи цю політичну кухню, розумію звідки ростуть ноги «чорної кампанії» проти мене. Якщо ви уважно подивитесь, то все це обертається навколо медіа, так званих активістів і організацій, пов’язаних з Віктором Медведчуком. З цього все почалося. А далі ситуацію вирішили використати люди, пов’язані з Корбаном. І він особисто», — резюмував екс-комбат.

 

195 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям