RSS

Спалено членами організації «С14» ромський табір: тікаючи, люди залишили дитячий одяг та їжу

апреля 23, 2018

spaliti1

 

Прес-служба поліції Києва зазначила, що повідомлень про спалений табір не надходило, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

На місці спаленого 21 квітня 2018 року, членами радикальної націоналістичної організації «С14» табору ромів на Лисій горі у Києві нині попіл, сміття та залишки дитячого одягу і продуктів. Фотографії погрому опубліковані на сайті Громадського радіо.

Про стан спаленого табору Громадському радіо з місця подій розповів журналіст Євген Савватєєв. «Зараз на місці табору сліди вугілля, гару. Видно, що частину палаток спалили. Лежить сміття, дитячий одяг, — розповідає Євген Савватєєв. — Схоже, що люди, які жили в цьому таборі, були змушені тікати, і навіть не забрали найнеобхідніших речей».

Журналіст розповідає, що у таборі було близько 15 шалашів, в кожному мешкала ромська родина. Роми, котрі тут жили, приїхали в Київ на заробітки із Закарпаття. Зв’язатися з ними поки що не вдалося, зазначає Євген Савватєєв.

У прес-службі поліції Києва Громадському радіо сказали, що ніяких повідомлень про спалений табір не надходило. Як поліція реагуватиме на цю акцію, відповідати відмовилися.

Нагадаємо, один з представників організації «С14», котрі розібрали та спалили табір ромів, Сергій Мазур анонсував повторення подібних набігів наступного тижня.

196 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям