RSS

#Коломойський на російському телебаченні хвалиться, як допомагав Зеленському порадами. Відео

апреля 28, 2019

benin1-500x500

Мафіозі Ігор Коломойський заявив, що «допомагав» обраному президенту України Володимиру Зеленському порадами, і робить це й зараз, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це Коломойський заявив в інтерв’ю російському каналу «НТВ».

За його словами, поради він давав «за шість місяців, можливо, один-два рази».

«Я готовий допомагати йому порадами, і іноді допомагаю, але це — не масове явище», — зазначив він.

“Він (Зеленський — ред.) взяв собі на плечі великий груз, і найперше — це його відповідальність… Так, ми сподіваємось, що він впорається.


Коломойський також повторив свій намір повернутися в Україну після інавгурації Зеленського та після приїзду спершу «відпочити у селі під Дніпропетровськом».

Раніше журналісти програми «Схеми» оприлюднили інформацію, що протягом двох останніх років шоумен і кандидат в президенти Володимир Зеленський 11 разів літав до Женеви, коли олігарх Ігор Коломойський мешкав там, а після його переїзду до Ізраїлю влітку 2018 року Зеленський ще двічі літав в Тель-Авів.

Журналісти зазначили, що у кожній другій поїздці кандидата у президенти супроводжував юрист олігарха Андрій Богдан, який згодом став головним юридичним радником кампанії Зеленського на виборах президента.

21 квітня 2019 року відбувся другий тур виборів президента України, згідно з підрахунками ЦВК, за кандидата у президенти Володимира Зеленського віддали голоси понад 73% українців, за діючого главу держави Петра Порошенка – майже 24,5%.

181 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям