RSS

ЗЕбанда хоче знати все про доходи українців, отримати відсоток з «амністування» нерухомості та 5% з доходів заробітчан

мая 6, 2019

zel-zarobitchane1-500x289

У ЗЕбанді новообраного президента Володимира Зеленского розглядають можливість введення загального декларування доходів громадян, повідомляє 40ka.info.

Про це заявив «експерт» ЗЕбанди Зеленського Данило Гетманцев, який відповідає за сферу економіки, фінансів і оподаткування в інтерв’ю виданню Цензор.НЕТ.

«Наступний пункт наших пропозицій — загальне декларування доходів. Воно не буде стосуватися тільки тих, хто отримує доходи від держави. Скажімо, пенсіонерів…», — зазначив Гетманцев.

Також він підтримав проведення податкової амністії в Україні.

«І це дозволило вивести на світ божий 117 мільярдів доларів, не тільки в грошах, але і в інших активах. Адже амністувати потрібно не тільки капітал, але і, скажімо, нерухомість, яка є в Україні і за кордоном, інші цінності», — розповів «експерт», додавши, що така амністія не торкнеться чиновників, де є питання корупції.

Гетманцев підкреслив, що амністія капіталу не буде працювати на доходи, отримані злочинним шляхом.

«У нашому проекті закону записано, що доходи, здобуті злочинним шляхом, отримані від корупції або торгівлі людьми, на них не поширюватиметься амністія. І якщо якийсь умовний корупціонер скористається амністією, а потім буде доведено, що він є злочинцем, гроші будуть конфісковані. За Кримінальним кодексом» — запевнив радник Зеленського.

Нагадаємо, що улюблений кремлівський блазень Володимир Зеленский — новий президент України. Він набрав більше ніж 73% голосів виборців. Це рекордний відсоток в історії України.

Не повірите, якщо в Україні 135 податкових платежів, то у Швеції — лише два! У Гонконгу, Катарі й на Мальдівах — по три.

228 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям