RSS

Богдан кинув Зеленского “за власним бажанням з моменту бажання”? Колаж

августа 1, 2019

Керівник Офісу президента Андрій Богдан написав заяву про звільнення за власним бажанням, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

“Прошу звільнити мене з займаної посади за власним бажанням з моменту бажання”, – ідеться в заяві, що є в розпорядженні “Української правди”.

УП за підтвердженням звернулася до Богдана, але відповіді досі не отримала.

Інші джерела, в тому числі, в Офісі президента, не підтвердили інформації про звільнення, зазначивши, зокрема, що це “жарт Богдана”.

Речниця президента Володимира Зеленського Юлія Мендель сказала “Українській правді”, що “чутки не коментує”.

Водночас, депутат Верховної Ради 8 скликання Сергій Лещенко припустив, що Богдан міг звільнитися через те, що його відставка є “умовою зустрічі Зеленського і Трампа”.

“Якщо Богдан піде, претендентом на його місце може бути Іван Баканов, нинішній в.о. глави СБУ, який спочатку входив у шорт-ліст претендентів на главу АП і при цьому був вхожий до американців”, – написав нардеп.

27 липня 2019 року петиція з вимогою звільнити Богдана набрала на сайті президента необхідні 25 тисяч голосів.

Підписанти стверджують, що він “не має права займати посаду глави Адміністрації президента на підставі закону “Про очищення влади”.

Попередню аналогічну петицію, президент Володимир Зеленський розглянув, проте залишив Богдана на посаді.

21 травня Зеленський призначив главою своєї Адміністрації Андрія Богдана, який є його радником з юридичних питань та екс-юристом олігарха Ігоря Коломойського.

Журналісти та громадські активісти стверджували, що Богдан не може протягом 10 років працювати на держслужбі до жовтня 2024 року. Він потрапляє під обмеження, бо двічі обіймав посаду урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики за часів президентства Віктора Януковича

Заступник глави адміністрації президента Руслан Рябошапка заявив, що закон про очищення влади не поширюється на посади в АП.

Сам Богдан стверджував, що він “абсолютно несправедливо” потрапив під закон про люстрацію.

190 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям