RSS

Зеленский почав процес створення газотранспортного консорціуму з Росією?

сентября 21, 2019

Кабінет міністрів опублікував постанову з планом відділення від «Нафтогазу» оператора української газотранспортної системи.

Про це йдеться на офіційному сайті уряду.

Кабмін визначив модель відділення ГТС від «Нафтогазу» як таку, що знаходиться в держвласності і не підлягає приватизації.

При цьому товариство з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» зможе подати в НКРЕКП запит на сертифікацію оператора газотранспортної системи.

Кабмін також затвердив план заходів щодо виконання вимог про незалежність оператора газотранспортної системи. У числі заходів — внесення законопроекту про зміни в законодавство про газотранспортну систему до 10 жовтня і збільшення статутного капіталу «Оператора ГТСУ».

Збільшення статутного капіталу планують досягти шляхом відчуження «Укртрансгазом» власних необоротних і оборотних матеріальних активів, які використовуються в процесі здійснення діяльності з транспортування газу. Дедлайн — 1 грудня.

Крім того, Кабмін проведе інвентаризацію майна, що використовується при транспортуванні газу до 10 жовтня, і оцінить частку в статутному капіталі «Оператора газотранспортної системи України» до 1 грудня.

Також уряд розгляне до 1 листопада проект договору купівлі-продажу частки в статутному капіталі «Оператор ГТСУ» в розмірі 100% статутного капіталу між «Укртрансгазом» і «Магістральними газопроводами України» на умовах розстрочки на 15 років.

Права перейдуть оператору з 1 січня 2020 року. Крім того, уряд до нового року забезпечить повну передачу майна «Оператору ДМСУ».

За даними Національного бюро розслідувань України створення газотранспортного консорціуму з Росією було частиною таємних домовленостей Коломойського та путіна перед президентськими виборами.

190 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям