RSS

Від Зеленського вимагають опублікувати стенограми розмов з Путіним

октября 1, 2019

Народний депутат від партії «Голос» Леся Василенко направить до Офісу президента України запит щодо оприлюднення стенограм розмов Володимира Зеленського з президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це Василенко заявила у ефірі програми «Прямий контакт», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

За її словами, відповідний запит вона склала особисто, про запит від імені фракції «Голосу» поки не йдеться.

«Це поки що особисто я, це моя ініціатива. До Офісу президента, я думаю, завтра (1 жовтня – ред.) це буде направлено», — зазначила Василенко.

Володимира Зеленського закликають оприлюднити стенограми всіх телефонних розмов з російським терористом Володимиром Путіним — на сайті преЗЕдента розміщено аж дві такі петиції — №22/074726-еп та №22/074716-еп.

“Враховуючи дипломатичний скандал, який пов’язаний із телефонними розмовами з президентом США Трампом та зміст цих розмов, зокрема: „загравання“ із Трампом, узгодження позицій щодо деяких кримінальних справ, критику лідерів ЄС та експосла США тощо, вимагаємо оприлюднення стенограм всіх телефонних розмов між президентом України Зеленським та президентом Росії Путіним”, — йдеться у петиції № 22/074726-еп.

Автор наголошує, що Зеленський — Президент України, “а не приватна особа, тому ці розмови не є і не можуть бути особистими приватними балачками, тим паче, якщо мова йде про розмови із лідером країни-агресора — Путіним”.

В іншій петиції № 22/074716-еп під назвою “переговори з Путіним”, автор пояснює заклик оприлюднити стенограму переговорів з президентом РФ необхідністю прояснити умови звільнення українців з РФ 7 вересня цього року.

“Народ України вимагає від Вас викласти стенограму Ваших переговорів з Путіним. Народ України вимагає від Вас повідомити ту ціну, що він заплатив або заплатить за звільнення українських громадян”, — йдеться в тексті петиції.

126 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям