RSS

Політична цензура. Нацрада позапланово перевірить канал «Прямий» через образу Зеленського

января 11, 2020

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову виїзну перевірку телеканалу «Прямий», повідомляє 40ka.info.

Таке рішення прийняла Нацрада у четвер під час засідання: п’ять голосів «за», двоє утримались. Перший заступник голови Ольга Герасим’юк перед цим заявила, що до них надійшло звернення з наріканням на дії і слова ведучого телеканалу «Прямий» Сергія Пояркова, який, на думку заявника, «посягає на честь і гідність президента України Зеленського, ображає його родину, окремих персонажів, етноси та державу, вживає нецензурну лайку».

За її словами моніторинг зафіксував цю трансляцію і «певні висловлювання». Вона зазначила, що ринку час подати сигнал про неприпустимість таких речей.

«Я тут вбачаю не лише політичні мотиви. Йдеться про порушення усіх етичних стандартів професії. Йдеться тут не лише про президента України. Тут є ознаки образи, яка завдається цілій країні, дуже негативно впливає на створення її іміджу, також у міжнародних спільнотах», — заявила Ольга Герасим’юк .

Офіційним власником телеканалу «Прямий» є ексрегіонал Володимир Макеєнко. Джерела УП пов’язували канал з найближчим оточенням Порошенка.

Сам Порошенко наголошував, що не має жодного відношення до власності або до управління «Прямим» каналом.

Пізніше він заступився за телеканал «Прямий».

У Макеєнка 7 листопада проводили обшуки через провадження щодо ухилення від сплати податків при придбанні телеканалу.
Канал заявив про тиск і наступ на свободу слова.

У «Євросолідарності» заявили, що пов’язують обшуки в офісі Макеєнка з тим, що «Прямий» не співає осанну президенту Зеленському. Та зазначили, що за ситуацією стоїть екс-заступник глави адміністрації колишнього президента Віктора Януковича Андрій Портнов, та тодішній керівник ДБР Труба, який йому підіграє.

Телеканали «Прямий» і «П’ятий» в останні хвилини старого року показали новорічне привітання колишнього президента Петра Порошенка замість привітання резидента путіна в Україні Володимира Зеленського.

96 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям