RSS

#Зрада, #фейк та #дезінформація, — офіс резидента Зеленського поширює неправдиві відомості

января 26, 2020

#Зрада#фейк та #дезінформація!
Офіс резидента Зеленського поширює неправдиві відомості.
Насправді український Маріуполь обстріляли російські окупанти, а не незаконні збройні угрупування. Під час обстрілу загинули 31 й були поранені 117 мирних людей!
Bellingcat встановила, що російські військове командування, міністерство оборони РФ, давали інструкції, керували і консультували під час операції з обстрілів, — наголошується в повідомленні на сайті Bellingcat:
https://www.bellingcat.com/news/uk-and-europe/2018/05/07/russian-officers-and-militants-identified-as-perpetrators-of-the-january-2015-mariupol-artillery-strike/
Розслідувачі ідентифікували дев’ять (!) російських офіцерів, включаючи одного генерала, двох полковників і трьох підполковників, які безпосередньо брали участь в обстрілі.
СБУ 7 травня 2018 року також оприлюднила відеодокази причетності Росії до обстрілу Маріуполя у 2015 році. Вбивали цивільних громадян України у Маріуполі 200-та (Печенігівська) окрема мотострелкова бригада та Друга Гвардійська Таманська мотострілецька дивізія ЗС РФ:
https://www.youtube.com/watch?v=lCjnwurFL2A
Вже сьогодні нашу українську історію в офісі колаборанта Зеленського переписують на догоду Росії?
І не лише переписують!
Проросійський режим Зеленського почав знищувати докази причетності режиму путіна до злочинів проти людяності та тероризму на українській землі.
Головуючий суддя у Харкові у грудні 2019 року, у вироку постановив, «докази у справі про теракт після набрання вироком чинної сили знищити»  (!), звільнивши путінських терористів у залі суду:

Хроніки окупації. Терористів у Харкові, які вбили 4 громадян дали довічне з конфіскацією і звільнили у залі суду


Сергія Башликова, Володимира Дворнікова та Віктора Тетюцького, які здійснили теракт під час мирної демонстрації у Харкові біля Палацу спорту у 2015 році, одразу після цього вироку суду офіс президента-колаборанта Зеленського передав до росії.  Внаслідок вибуху закладеної на дорозі протипіхотної міни загинули 52-річний Ігор Толмачов, 15-річний Данило Дідік, 18-річний Микола Мельничук, 37-річний поліцейський Вадим Рибальченко. Після затримання в СБУ заявляли, що Дворніков, Башликов та Тетюцький виконали злочин на замовлення РФ.
Для мене найстрашніше те, що знищує докази причетності РФ до тероризму, злочинів проти людяності та історію України переписує ДІЮЧА влада.
Я вимагаю імпічмента та відставки зрадника України Зеленського!

Волю Україні!

 

Вадим Гладчук, фейсбук
112 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям