RSS

Ватник Зеленський призначив у ВРП екссуддю, яка визнала законною угоду про базування флоту РФ у Криму

февраля 5, 2020

Президент Володимир Зеленський призначив членом Вищої ради правосуддя екссуддю Тетяну Розваляєву, яка підтвердила законність ухвалених Віктором Януковичем “Харківських угод”, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Відповідно до них, термін перебування російського військового контингенту в Криму продовжився до 2042 року.

Про нове призначення до дисциплінарного органу ВРП, який, зокрема, звільняє і призначає суддів, стало відомо з сайту офісу президента України.

Тетяна Розваляєва за часів Януковича обіймала посаду у п’ятій палаті Вищого адміністративного суду (ВАСУ). Ця палата була спеціально створена для розгляду позовів на дії Президента, парламенту, Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

У 2011 році суд за головуванням Розваляєвої відмовився визнавати підписання Януковичем так званих “Харківських угод” незаконним. Нагадаємо, відповідно до цього договору з Російською Федерацією, термін перебування Чорноморського флоту РФ у Криму було продовжено на 25 років. Відтак, рік виходу російської військової бази з українського Криму з 2017 року змінився на 2042 рік.

Розваляєва була на посаді судді до кінця 2016 року. У відставку подала напередодні початку судової реформи. Але у неї залишилось довічне грошове утримання як судді.

184 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям