RSS

Зеленський проводить політику, яка загрожує українській державності, – Ахтем Чийгоз

февраля 24, 2020

Зеленський і його оточення демонструють небезпечну програшну політику, яка загрожує національним інтересам України.

Про це сказав депутат фракції “Європейська Солідарність” Ахтем Чийгоз у відеоблозі, пише 40ka.info.

Політик зауважив, що новий глава jфісу президента Андрій Єрмак  у своєму першому виступі заявив, що він буде реалізовувати всі передвиборчі обіцянки президента Зеленського .

“Окрім обіцянок Зеленського у економічному та соціальному напрямках, були і політичні гасла, які були технологією деморалізації суспільства”, – зауважив Ахтем Чийгоз.

Він зазначив, що попередні п’ять років Україна як держава мала дуже серйозне зростання іміджу в світі.

“Поступово ми об’єднувалися довкола цінностей і формувалося українське суспільство”, – зауважив він.

Депутат зазначив, що за президентства Петра Порошенка відбулися великі внутрішньо та зовнішньополітичні події, масштабі реформи, зокрема децентралізація, запровадження безвізового режиму з країнами Євросоюзу, декомунізація, визнання незалежності Православної Церви України, закріплення в Конституції України однозначного напрямку на інтеграцію з ЄС та членство в НАТО.

“А потім ми стали чути про «мир за будь-яку ціну», про «припинення війни»… Ми також завжди виступали за припинення війни, однак постійно говорили нашим партнерам, що це Росія напала на нас і ми віддаємо життя за свою країну. Ми не є загарбниками чиєїсь території”, – сказав представник “Європейської Солідарності”.

Ахтем Чийгоз підкреслив, що влада Зеленського маніпулює заявами про припинення війни і не пояснює – на яких умовах війна припиниться.

“Відчувалося, що ця демагогія і маніпулятивність для того, щоб збити, дефокусувати увагу основної частини суспільства від справжніх ворогів України”.

Депутат також підкреслив, що розведення військ, про яке домовились у Тристоронній контактній групі, фактично стало одностороннім відведенням українських військ. Бойовики та озброєнні російські військові формування не виконують цих домовленостей та фактично скористалися відступом українців.

“Це не забезпечило припинення вогню. Більше того, ми маємо інформацію штабу операції Об’єднаних сил, де чітко сказано, що території, які ми залишили, тепер зайняті ворогом”, – додав він.

“Це один з факторів, який визначає настрої в суспільстві щодо програшних позицій нової влади, які вона демонструє і всередині країні, і ворогу. А це найбільш небезпечно”, – підкреслив Ахтем Чийгоз.

“До виборів ворог боявся, що зростання і сила України буде розвалом цієї бандитської путінської влади, і розвалом самої тієї прогнилої Росії”, – зазначив депутат, додавши, що саме через посилення позицій України в світу, кремлівська влада доклала максимум зусиль аби змінити Президента України Петра Порошенка на слабкого і зручного для них президента.

Водночас Ахтем Чийгоз підкреслив, що Петро Порошенко і “Європейська Солідарність” продовжують активну політичну боротьбу і не дозволять новій владі знехтувати інтересами України.

156 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям