RSS

Комунізм «джинсує» по країні. 5 фото

июня 26, 2012

Комуністів щороку стає менше, але комунізму щоразу більшає. Комуністична пропаганда уже в минулому. Якщо на минулих виборах на новітні виборчі технології КПУ дивилася як Ленін на буржуазію, скоса, то тепер їх юзають по повній програмі.

На вибори-2012 КПУ йде з гаслом «Вернем страну народу». Про це комуністи говорять з біллбордів, які розвішані по всій Україні. Напис виключно російською. На рекламних щитах мама та дитина, які символізують «безкоштовну освіту».

На минулих виборах працювали «по старінке»: від дверей до дверей, від площі до площі. Правда, щоб охопити усі площі наймали невеликий чартерний літак персон на 10-ть. Тепер арсенах PR-засобів значно розширили.

Компартія «заповажали» навіть загальноукраїнські телеканали. Виявляється ТВ-менеджери «люблять» не лише Наташу Королевська з її фальшивою «мрією», а й червоних. На прес-конференції Петра Симоненка приїзджає більше телекамер, аніж на заходи за участю міністрів. Таке враження, що власники телеканалів, ті ж олігархи, не чули радіороликів лідера КПУ.

В FM-діапазоні Петро Симоненко гнобить олігархів та 21 українського мільярдера, які не дають людям щасливо і заможно жити. Очевидно, у червоних глибока амнезія. Адже саме з цими олігархами вони в одній коаліції у Раді і саме комуністи підтримали Віктора Януковича під час президентських виборів. Тому не в останню чергу завдяки червоним Президент огородився від цього народу парканом Межигір’я…

У сучасних комуністів є навіть власний медіахолдинг. Син Петра Симоненка успішно розбудовує телеканал «Гамма» та інтернет сайт «Голос.UA». Розвиваючи телебізнес, комуністи продовжують сумувати за СРСР. Звичайно, у рекламно-пропогандистських цілях… Наприклад, Спірідон Кілінкаров про ностальгію за Союзом зняв поетичний відеоролик.

Комуністи вже давно із «Волг» пересліли на престижні авто, на кшталт «Порше». А свої акції Компартія з вулиці переносить в соціальні мережі. Наприклад, у Фейсбук, Твіттер та Вконтакті є ціла група «Вернем страну народу». Там навіть різноманітні конкурси-протести організовують. Одним словом, розширюють електоральну базу…

Компартія вже не «шугається» креативу, вона «йде у маси» на літаках, дорогих авто, стукається до виборців коштовною рекламою, прихованою «джинсою» та PR-акціями у соціальних мережах.

1 162 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям