RSS

Кандидат від Тягнибока заробляє гірше за африканських дітей

августа 31, 2012

Партія «Свобода» може готувати документи до «Книги рекордів Гіннесса».

Вона веде на прохідному 19 місці списку людину, яка протягом минулого року разом з чотирма членами родини примудрилася прожити на 300 гривень на місяць.

Тобто родина з п”ятьох осіб існувала на 10 гривень в день.

Це якщо вірити декларації про доходикандидата Андрія Міщенка.

Згідно з документам, за всі 12 місяців минулого року він заробив 2 тисячі 755 гривень, а його дружина – 900 гривень. Також за весь рік. У родині, окрім дорослих, троє дітей. На рахунках в банку – нулі.

За документами, Міщенко – голова фермерського господарства «Колоденське».

Звичайно, жити на 10 гривень в день для п’ятьох осіб – це неможливе в природі. А, значить, у декларації написана неправда.

Сам Тягнибок не вигадав нічого кращого, як вигороджувати свого кандидата. В четвер протягом онлайн-дебатів Campus 3.0 його запитали, що значить така декларація кандидата.

«Це говорить тільки про одне – що „Свобода“ підійшла чесно до формування списків. Він (Міщенко) не має офіційної роботи і викручується, як викручується більшість родин. Влада знищила його бізнес, йому допомагають батьки. Переважна більшість українців саме такі цифри і малюють. Це людина, на яку я можу покластися», – пояснив Тягнибок.

Міщенко – це не рядовий член «Свободи». Він – керівник Дніпропетровського обласного штабу. А виходить, що отримував менше зарплату, ніж діти за рабську працю десь у Африці.

Звичайно, прикриватися словами про те, що «такі цифри малюють в декларації більшість українців» – це остання справа для політика.

Бо ти, як політик, маєш стати прикладом для суспільства. Тим більше, якщо «Свобода» претендує на те, аби бути краще за Партію регіонів.

До слова, в разі подолання «Свободою» 5 відсоткового бар’єру кандидат під номером 19 цілком може стати депутатом. Адже, приміром, в 1998 році Партія зелених набрала 5,43% і завела 19 осіб свого списку до парламенту.

Тому вже скоро Андрій Міщенко зі «Свободи» може перейти на утримання коштом державного бюджету. Це буде справжнє «покращення» – місячна депутатська зарплата вп’ятеро вище, ніж дохід цього кандидата за весь рік.

Сергій Лещенко, журналіст «Української правди»

1 286 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям