RSS

У виборчкомах фальсифікують результати жеребкування

сентября 22, 2012

21 вересня 2012 року в ході жеребкування щодо включення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій округу №151 на Полтавщині були допущені порушення.

Про це заявив «Українській правді» кандидат по цьому округу від партії «УДАР» Тарас Кутовий, довіреній особі якого вдалося сфотографувати жеребки.

Як видно з фото, частина жеребків була туго скручена, тоді як інша частина – вільно, і відрізнити одні від інших на дотик було легко.

За словами Кутового, номери, які були написані на вільно скручених жеребках і належали опозиційним представникам, в результаті жеребкування не потрапили до складу ДВК.

Кандидат від «УДАРу» пояснив, що після проведення жеребкування його представники заявили про порушення при його проведенні і попросили провести повторне жеребкування. Однак після якоїсь телефонної розмови керівник комісії вирішив пережеребкування не проводити.

Жеребки, які були сфотографовані, за словами Кутового, були надані його довіреній особі заступником голови окружної комісії.

Коли ж довірена особа з журналістами повернулися до окружкому, щоб повернути жеребки, цей заступник голови ОВК знаходився в кабінеті голови райадміністрації, окружна комісія була зачинена, а співробітники прокуратури і міліції здійснювали якісь оперативні дії.

Кутовий також повідомив, що його довірена особа, яка сфотографувала жеребки, з 10 ранку суботи знаходиться на допиті в прокуратурі.

1 186 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям