RSS

Зв’язку зі журналістом, який пішов на допит щодо прослушки, немає понад 2 години

января 7, 2013

Станом на 11:10 телефонний зв’язок із журналістом-розслідувачем газети “Експрес” Тарасом Зозулінським, який у понеділок зранку пішов на допит у міліцію, відсутній.

Як повідомила “Експресу” його дружина Оксана, востаннє вона спілкувалася з чоловіком близько 9-ї години, він повідомив, що заходить у приміщення міліції.

Після цього зв’язок із журналістом відсутній вже понад дві години.

Як повідомлялося, у приватній квартирі журналіста відділу розслідувань газети “Експрес” Тараса Зозулінського було виявлено пристрій для негласного зняття інформації. Він був зашитий у домашній одяг і знайдений випадково.

Зозулінський – один із провідних журналістів газети, і він переконаний, що проникнення у його квартиру та встановлення пристрою для негласного зняття інформації прямо пов’язане з його професійною діяльністю, зокрема, підготовкою до друку відділом розслідування газети “Експрес” низки резонансних розслідувань.

Зозулінський є автором декількох розслідувань, опублікованих у газеті “Експрес” у грудні, зокрема, щодо причетності родини прем’єр-міністра Миколи Азарова до заволодіння активами на кримському узбережжі, оборудок навколо дачі президента у Магарачі, зловживань міліцейського підприємства коштами громадян України.

Зозулінський увечері 6 січня заявив, що готовий співпрацювати з міліцією щодо розслідування факту проникнення у його квартиру та встановлення там підслуховувальних пристроїв, але робитиме це лише у рамках закону, у присутності адвоката.

Він відмовив пізно увечері міліції у доступі до своєї квартири до прибуття адвоката та судового дозволу на обшук чи огляд квартири.

Оперативна група правоохоронців відмовилась від ідеї обшуку в квартирі Зозулінського без санкції суду, але запросила його на допит на 9:00 у місцевий райвідділ міліції.

871 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям