RSS

У інтернеті радять забирати депозити з рахунків Приватбанку

января 22, 2013

Ніщо в країні, привченій до суцільної брехні в засобах масової інформації, не користується таким попитом і довірою, як плітки. Сьогодні методом «одна бабка сказала» розпочато тиск на найбільший системний банк України — «Приватбанк».

Зокрема, соціальними мережами почали поширюватися чутки про «масову недовіру» юридичних осіб до найліквіднішого банку України. Колишній шеф​​-редактор ТРК «Ера» Айна Бадалова розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook запис, згідно з яким, юрособи масово знімають кошти зі своїх рахунків у найбільшому в країні ПриватБанку. Інформація дається з посиланням на «інсайдерів».

«Ну що, товариші, терміново забирайте депозити з рахунків Привата! Інсайдери повідомляють, що юрособи вже поспішно знімають бабло», — пише користувач мережі.

Нагадаємо, з грудня 2012 року навколо різних активів бізнесмена Ігоря Коломойського постійно виникають скандали, пов’язані зі спробами переділу ринку на користь правлячої верхівки Партії регіонів, зокрема, членів родини Віктора Януковича. повідомляє Національне бюро розслідувань України.

1 492 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям