RSS

10 з 29 комітетів Верховної Ради не мають своїх сайтів. Відео. Колаж

апреля 26, 2013

10 з 29 комітетів Верховної Ради не мають своїх сайтів, або не ведуть їх з різних причин, а на більшості чинних інтернет-сторінках комітетів не оприлюднюються ані протоколи, ані стенограми засідань.

Про це у своєму блозі на «Українській правді» написав журналіст Сергій Андрушко.

«Найцікавіше, що деякі голови комітетів навіть не знають, чи є у них сайт, а дехто з них, навіть, дописує на сайт Партії регіонів замість сайту свого комітету», — розповів журналіст.

За словами Андрушко, на інформаційні запити з проханням пояснити, чому не працюють сайти комітетів, переважно відповідали, що «проводиться удосконалення сайту».

Крім того з’ясувалося, що голова комітету з питань фінансів і банківської діяльності Олександр Риженков навіть не знає, що сайту комітету, який він очолює – просто немає.

Серед Комітетів, які сайту не мають взагалі – комітет з питань охорони здоров’я.

Виявилося, що голова комітету з питань охорони здоров’я Тетяна Бахтеєва про свою роботу в першу чергу інформує читачів сайту Партії регіонів.

«Багато і тих комітетів Парламенту, які свій сайт мають – не розміщують протоколів, стенограм або навіть порядку денного майбутнього засідання та відвідуваності народними депутатами засідань комітетів», — розповів Андрушко.

За його словами, 18 комітетів Верховної Ради з 29 не мають на своїх сайтах ані протоколів, ані стенограм засідань.

2 парламентських Комітети у відповідь на інформаційний запит повідомили, що у них не має навіть технічної можливості записувати стенограми.

«Це Комітет з питань соціальної політики та праці, а ще Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин», — додав Андуршко.

Пізніше до редакції «Української правди» зателефонували з комітету місцевого самоврядування і повідомили, що протоколи на їх сайті є.

992 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям