RSS

Нардеп Ігор Єремеєв продовжує збагачуватися на тендерах

мая 29, 2013

ДП «НАЕК «Енергоатом» 23 травня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Золотий Екватор», яке пов’язують з нардепом Ігорем Єремеєвим, на постачання бензину та дизпалива за завищеною ціною на 83,96 млн. грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Зафіксовані на тендері ціни значно вищі від ринкових.

В конкурсній документації немає жодних вказівок на те, що оплата за паливо має здійснюватись по поточним ринковим цінам на момент поставки.

В тендері брали участь чотири компанії, дві з яких – «Торговий дім «Манго-Трейд» та «РосУкрЕнергоХолдінг» – пропонували паливо дешевше на 11 млн. грн. та 0,6 млн. грн. відповідно. Однак без пояснення причин переможцем було обрано дорожчу заявку, протокол про відхилення дешевших пропозицій на сайті «ВДЗ» не опубліковано.

Фірма «Золотий екватор» зареєстрована на кіпрські офшори «Даркод оверсіз лімітед» та «ОВГ оіл вест лімітед», на які зареєстровані низка підприємств з групи народного депутата Ігоря Єрємєєва.

Єдиним конкурентом, що пропонував паливо дорожче від «Золотого екватору», було МПП «ВК Імпекс», яке зі статутним капіталом 100 грн. зареєстровано в одному з сіл Волинської області на Миколу Голанова. Компанія виконує послуги для мережі АЗС «WOG» з групи Єрємєєва. Також Голанов є партнером юрисконсульта єрємєєвської фірми «Вест Ойл Груп» Віталія Проневича по фірмі «ЗНГ-Житомир».

Раніше ЗМІ вже повідомляли про надзвичайно успішні тендери для волинського олігарха-самовисуванця.

Незалежні джерела припускають, що чергова перемога підприємства Єремеєва у сфері держзакупівель є платою за його лояльність і правильне голосування у стінах Верховної Ради на користь партії регіонів.

1 111 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям