RSS

Регіонал Лук´янов відключає світло постраждалим від афери в «Олімпік Парку»

июня 27, 2013

Скандально відомий проект заміського будівництва «Олімпік Парк», від організаторів якого постраждали сотні українців, які оплатили будівництво котеджного містечка ще в 2008—2009 роках, знову стає ньюсмейкером.

Як повідомляє громадська організація «Об´єднання мешканців котеджного містечка «Олімпік Парк», у даний момент, незважаючи на те, що котеджне містечко, фактично, так і не був побудоване, організатори даної афери вже приступили до наступного етапу оббирання потенційних жителів «Олімпік Парку».

Зокрема людьми, які не можуть підтвердити свої повноваження, але раніше виступали від імені ТОВ «Траверз Буд», а тепер представляються працівниками ТОВ «КК олімпік девелопмент» і кооперативу «Олімпік Парк Сервіс», проводиться відключення від електрики навіть тих щасливців, які власними силами змогли добудувати свої будинки на території «Олімпік Парку».

При цьому, в ультимативній формі, пропонується приєднатися до угод, в яких, як і в попередніх договорах з «Траверз Будом» немає чіткого формулювання зобов´язань виконавця послуг, зате є цілий ряд обов´язків інвесторів, а вартість незрозумілих «робіт» може збільшуватися в будь-який час , навіть без узгодження зі споживачами.

Таким чином, вважає Олег Хаврук, голова «Об´єднання мешканців котеджного містечка «Олімпік Парк», люди, які досі не закрили своїх зобов´язань щодо будівництва«Олімпік Парку», намагаються ввести нову схему отримання надприбутків від постраждалих, які вже 5 років чекають виконання своїх зобов´язань від Лагуна М.І., Дмитрієва К.А., які розпочали проект «Олімпік Парк» ще в 2007 році, і народного депутата Лук´янова В.В., який повідомляв про купівлю ОП в 2011 році.

Учасники об´єднання обурені таким підходом до подальшого існування «Олімпік Парку» і вимагають прозорості та зрозумілості у формуванні тарифів і в управлінні комунікаціями і комунальними службами, які повинні надавати послуги жителям ОП.

Існування котеджного містечка в умовах тарифного шантажу і під постійною загрозою «рубильника», яким намагаються тримати в покорі жителів, є вельми сумнівним, оскільки за таких умов мало хто ризикне жити в полі, серед недобудов і без обіцяної ще в 2008 році інфраструктури.

Евгенія Овдієнко, Національне бюро розслідувань України

1 014 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям