RSS

Що з Оленою Бондаренко?

июля 15, 2013

Як відомо, на одному з «Шустерів» заступниця голови Комітету ВР з питань свободи слова та інформації, депутат від ПР Олена Бондаренко зачитувала невідомо де і за яких обставин взятий нею протокол, в якому нібито зі слів самої Сніцарчук стверджувалося, що вона була на масових акціях 18 травня в Києві не як журналіст, а як громадянин. Тобто не виконувала жодних редакційних завдань, а тому напад на неї та чоловіка, за логікою Бондаренко, не можна вважати нападом на журналістів.

В той же час Сніцарчук категорично заперечила, що колись давала таке пояснення. Навпаки, наголошувала вона, спілкуючись із слідчими акцентувала на виконанні разом з чоловіком професійних обов’язків. Адвокати постраждалої неодноразово письмово зверталися до Бондаренко за поясненнями: що це за протокол і як він в неї опинився?

Бондаренко тривалого часу ніяк не відповідала, а потім таки ошелешила: виявляється цей протокол… їй підкинули до поштової скриньки у непідписаному конверті (!?), після чого він загадковим чином… зник. Взяв і випарувався. Отакої!

«Регіоналка каже: протокол їй … підкинули!!! У поштову скриньку!!! У чистому конверті!!! А далі цей так би мовити протокол … не зберігся, — пише Сніцарчук на своїй сторінці у Фейсбуці. — Підозрюю, перед вкиданням у скриньку депутатки його покропили чарівним окропом і він саморозсмоктався. Одразу після Шустера».

Це та Олена Бондаренко, яка полюбляє підкреслювати, що у своїй діяльності завжди спирається лишень на факти. Достеменно встановлені і перевірені. Лише вони є доказами, наголошує вона на ток-шоу. Вочевидь, анонімно підкинутий у поштову скриньку й так само невідомо ким складений протокол — це один з тих  «неспростовних» «фактів-доказів» щодо того, в якій якості — журналіста чи громадянина — перебувала на мітингу Сніцарчук. Ну-ну… «Залізна логіка»!

На останньому «Шустері», Бондаренко заявила, що у Врадіївці селяни штурмували райвідділок бо їх… напоїли горілкою. То підкинули, то підпоїли… А вона сама, часом, нічим «таким» не зловживає? Та й виглядає якось дивно — немов обкурена… чи то лише мені одному так здається?

Олексій Мазур

1 702 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям