RSS

Тягнибок хоче допомогти «Йоббіку» відібрати в України території. 4 фото

августа 26, 2013

Претендентів на українські території вистачає. Угорська партія «За кращу Угорщину» (Jobbik Magyarországért Mozgalom), чи просто «ЙОББІК» – ультраправа політична сила, яка має 46 місць в національному парламенті країни.

Партія «ЙОББІК» відома радикалізмом і, значною мірою, зобов’язана своєю популярністю циганам, від яких угорці вже не просто «втомилися», а не знають, як рятуватися.

«ЙОББІК» пропонує вирішувати питання з «мандрівним народом» радикально – нащадків циган віддавати у школи-інтернати, а батькам забороняти народжувати більше двох дітей.

Звичайно, українські радикальні націоналісти не могли не помітити таких чудових правих колег. Саме «ЙОББІК» у жовтні 2009-го стала ініціатором створення Альянсу європейських національних рухів, куди порекомендувала прийняти політичну силу, очолювану Олегом Тягнибоком.

Зі свого боку, лідер українських правих шляхетно платить угорським соратникам тією ж монетою. Наприклад, у 2010 році Тягнибок направив листа з привітаннями очільнику угорських націоналістів.

Політсила з такою програмою сучасній Угорщині, безперечно, необхідна. І цілком, на перший погляд, зрозумілі контакти керівництва «ЙОББІКА» з ВО «Свобода». Зрозумілі, повторюю, на перший погляд. Тому що лише боротьбою з навалою циган-кримінальників програма угорських правих не обмежується.

По-перше, партія свято шанує пам’ять угорських фашистів – нілашистів, а також відзначає Перший Віденський арбітраж від 2 листопада 1938 року, згідно з яким до Угорщини відходила Закарпатська Україна.

По-друге, «ЙОББІК» поважає територіальну цілісність Угорщини… в кордонах 40-х років минулого століття.

Найсмішніше – угорські націоналісти зовсім не приховують того, що одним з їхніх головних завдань є створення «Великої Угорщини» за рахунок приєднання «етнічних угорських земель». Серед них – територій, які перебувають у складі України. І першим кроком на цьому шляху «ЙОББІК» бачить створення Притисянського автономного району, в якому мешкає багато українців з угорським корінням.

Ці території повернені Україні у лютому 1947-го року. Час переглядати це історичне рішення? У перегляді, як я розумію, свою роль зіграє і ВО «Свобода», чия предвиборна програма – суцільна череда промов про «любов до рідної землі».

До речі, віднедавна на ратуші в Береговому поряд з українським вивішений угорський прапор.

Але щось не чутно обурених голосів «свободівців» з парламентської трибуни з цього приводу.

Наприклад, якщо б російський прапор раптом з’явився над міськрадою десь на Слобожанщині, то Фаріон чи якийсь інший свободівський хедлайнер безстроково заблокував би парламентську трибуну, доки ненависний триколор не буде знятий, а проти місцевих чиновників не порушили б кримінальні справи.

Національне бюро розслідувань України

1 214 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям