RSS

Сбербанк Росії фінансує тероризм в Україні, — офіційно Генпрокуратура. Відео

апреля 17, 2014

Генеральна прокуратура України підозрює «Сбербанк Росії» у фінансуванні терористичних груп у східних областях. Про це в ефірі «5 каналу» заявив в. о. генерального прокурора України Олег Махніцький.

“Наразі у справі (про фінансування тероризму, — ред.) перевірка проводиться та припинено фінансування 14 банків, які були фінансовими майданчиками, власне, сепаратизму. Вже 300 кримінальних справ за цими фактами направлені в суд, тобто пербувають вже на стадії судового розгляду. Тут робота ведеться і триває, — зазначив Махніцький.

«Зокрема, можу сказати, що заведено кримінальне провадження також у відношенні такого банку, як „Сбербанк Росії“… (підозрюється — ред.) у фінансуванні тероризму… це прямий складу злочину», — додав Махніцький.

Як повідомлялось, раніше СБУ встановила, що фінансування терористичних груп на Сході України відбувається з використанням активів російської банківської установи. Для фінансування терористичних груп службові особи цієї банківської установи організували у березні-квітні переведення  45 мільйонів гривень з безготівкової форми у готівку. Банк щоденно перераховував від $200 до $500 на платіжні картки терористів.

Нагадаємо, СБУ встановила особу керівника російських диверсантів, які тероризують місцеве населення, захоплюють адміністративні будівлі, дестабілізують суспільно-політичну ситуацію у Східних областях України. Ним виявився громадянин РФ, офіцер спецназу ГРУ Генштабу збройних сил Російської Федерації Ігор Стрєлков.

Патріоти України 18 квітня о 12.00 біля головного офісу Сбербанку Росії (вул. Володимирська, 46) проводять попереджувальну акцію з коктейлями Молотова.

998 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям