RSS

Екс-регіонала Віталія Хомутинніка 2 рази впіймали на підкупі виборців у Харкові. Відео

октября 4, 2014

homuttinnik13Спостерігачі мережі ОПОРА зафіксували факти роздачі продуктових пакетів від народного депутата Віталія Хомутинніка, який балотується у 171 окрузі у Харкові.

Як повідомляє організація, 29 вересня 2014 року спостерігачам ОПОРИ повідомили про роздачу продуктових пакетів із автомобілю «газель» в районі парку біля перехрестя бул. Богдана Хмельницького та пр-ту Косіора.

Прибувши на місце, спостерігачі ОПОРИ побачили, як жінка пенсійного віку підійшла до машини, підписала папери й отримала пакет із написом “Благотворительный фонд «Помоги ближнему!».

Пізніше ця жінка продемонструвала представникам ОПОРИ вміст «стандартного», за її словами, продуктового пакету (цукор, олія, згущене молоко, гречка, печиво) і показала вручену їй листівку з написом «Вместе победим! Виталий Хомутынник».

Згодом того ж дня спостерігачі ОПОРИ повернулися на місце роздачі продпайків і побачили іншу жінку, яка підписувала папери. Та коли спостерігачі намагалися з камерою підійти ближче, «благодійники» їх помітили й призупинили видачу продпайків. За 5 хвилин вони поїхали, так і не віддавши жінці пакет.

 

Наступного дня, 30 вересня, так звані «благодійні» пайки роздавали пенсіонерам у приміщенні Фрунзенської райради ветеранів Великої Вітчизняної війни, праці та Збройних сил України (вул. Харківських дивізій, 17/2).

Близько 11:40 спостерігачі ОПОРИ прибули туди і побачили велику чергу людей в основному пенсійного віку. Щойно вони увімкнули камеру та спробували зайти всередину, їх почала виштовхувати з приміщення та зачиняти двері жінка, яка роздавала продуктові набори. Хоча спостерігач заявив, що він журналіст, вона штовхнула його так, що той впав на пенсіонера.

За словами людей у черзі, «пайки ветеранам видають постійно щороку», про місце і час роздачі нібито дізнаються з оголошень біля під’їздів будинків. У пакетах були: олія, пачка гречки, 2 кг цукру, банка згущеного молока, пачка печива.

 

Під час спілкування з присутніми на одного зі спостерігачів напали три жінки пенсійного віку, вони розкидували особисті документи представника ОПОРИ, топталися по них. Один чоловік, котрий прийшов «за пайком для матері», погрожував міліцією та фізичною розправою.

О 13:05 представники ОПОРИ повернулися і спробували знову потрапити всередину приміщення. Тоді вже пенсіонери перешкоджали цьому.

На виклик наряд міліції прибув через 20 хвилин, після чого викликали оперативну групу, яка прибула ще через 20 хвилин.

Приблизно о 14:50 з приміщення вийшла опергрупа з двома пакетами, в одному з яких був запакований продуктовий набір, а в іншому – близько 250 агітаційних листівок Хомутинніка.

Представник ОПОРИ подав заяву щодо умисного перешкоджання законній діяльності журналістів. Організація нагадує, що підкуп виборців також заборонений (ч. 14 ст. 74 закону «Про вибори народних депутатів України»).

Хомутиннік до 21 лютого 2014 року був членом фракції партії регіонів у Верховній Раді, а потім – членом депутатської групи «Економічний розвиток».

2 204 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям