RSS

З націоналістичною екологією у “Свободи” ніц не виходить!

августа 10, 2012

VO-Svoboda4У Львові у ВО «Свобода» як відомо вся влада в руках! У дивних руках, котрі обов’язково одна одну миють і навіть вдають що ліва не знає що творить права, оскільки в правій партії всі руки праві! Та так вже править що часом потрібен сімейний підряд. Формально облрадою керує такий собі  Олег Панькевич котрий в перервах між сесіями шпарить патріотичні книжки, а неформально його сестриця така собі Ірина Сех, котра старається забезпечити  братові безбідний творчий процес.

Так, наприклад  16 березня 2012 року сім’я Ірини Сех збирає позачергову сесію Львівської обласної ради, нібито щоб поклювати голову ОДА Михайла Костюка, але насправді така істерика спричинена іншим приводом –   захистити свої мільйони, вкрадені з державного бюджету та у громади Львівської області.

Адже  правоохоронці раптом, не зважаючи на статус сімейки викрили  такі схеми від яких волосся дибом! Цікаво що б на таке сказав ожилий раптом Степан Бандера, чи Євген Коновалець чиїми іменами люблять так козиряти свободівці.

Недавно почалася перевірка працівниками Державної податкової інспекції підприємства «Топаз», власниками якого є родина І.Сех. Зазначене підприємство протягом багатьох років займається незаконною вирубкою та продажем за кордон дуба та інших цінних порід дерев. Найдивнішим є те що в оборудки вкручено десь із півтори сотні малих підприємців та й просто фізичних осіб котрі просто розкрадають ліс, і з маленьких нібито непомітних вирубок під прикриттям омандачених власників бізнесу консолідують деревину в спочатку невеликі партії, щоб нарід не вжахнувся від загального обсягу того кругляка котрий залишає Львівщину лише з мізерним прибутком, бо всі капітали від кінцевого етапу переробки деревини зосереджуються в руках Сім’ї!

Цікаво, що  однією з улюблених тем представників «Свободи» для власного піару є екологія та незаконні вирубки. Саме за це правдами і не правдами був знятий з посади директор комунального підприємства Львівської обласної ради «Галсільліс» Павло Котик. Депутати Блавацький та Качмарик неодноразово озвучували все нові факти про незаконно вирубані лісові масиви. Але  чи можна було реалізувати цей ліс поза монополією  підприємства «Топаз» котре своє не втрачало, ще при цьому роблячи крайнім  Котика?

Схема задіяна така – дуб, який вирубується у Львівській області, вже для приховування кінців переробляється на підприємствах Волині та Рівненщини, а потім переправляється за кордон з метою отримання «довгого долара». Таким чином народне багатство України викрадається і відправляється в Європу, а мільйони осідають в кишенях родини Сех. А вона, як голова екологічної комісії Львівської обласної ради, заручившись підтримкою свого брата – голови Львівської  облради О.Панькевича  досить успішно примудряється  захистити вкрадені гроші в офшорках. Як відомо – у «Свободи» найбільше  на Львівщині «контрабасне» лобі, тому  ще у Львові подейкують, що фірму «Топаз», яка експортує дуб, часто використовують для контрабанди    цигарок (приховуючи їх у виготовлених схованках у деревині). А це вже інший бізнес! Нічогенькі так колоди виходять у «Свободи»!

Крім того, створення І.Сех національного природного парку «Північне Поділля»  зумовлене її бажанням нажитися на цілком новій  сімейній схемі.  Адже кошти   будуть на нього спрямовані вже тепер,  а також ті, що  будуть виділятися  надалі, контролюватимуться саме  через екологічну комісію обласної ради, котру  очолює саме  Ірина Сех. Також, за так званими санітарними чистками та впорядкуваннями парку, можна приховати і продовжити вирубувати дуб та інші цінні породи дерев навіть у національному парку.

Тут мова йде про десятки мільйонів. Тільки  партійна каса «Свободи» не побачить і копійки з цих коштів, як і соціалка сіл і селищ довкола цього парку.    Тому коли доводиться слухати істеричний крик пані Сех про тиск та політичні репресії, за допомогою якого вона та її чоловік намагаються уникнути відповідальності за вчинені злочини, варто задуматись про наступне  – до чого тут    політика, як тут загрожена демократія? Та ж це  лише  майбутній Лазаренко в спідниці, якій після того як обікрасти  народ і державу  лишається хіба що  тікати за кордон! Офшорний запасик пропасти не дасть!

Національне бюро розслідувань України

373 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям