RSS

Україна продасть Росії 150 танків, — Добровольчий український корпус

ноября 26, 2014

Oplot_data1Більше 150 надсучасних танків на Харківському тракторному заводі чекають відправлення у Росію. А 280 українських заводів і донині виготовляють деталі на замовлення Міністерства оборони Росії, не дивлячись на те, що ця країна здійснила військове вторгнення на територію України.

Про це стало відомо під час прес-конференції представників волинського відділення Добровольчого українського корпусу.

Як розповів командир третього запасного батальйону ДУК Віталій Ковальчук, в Україні діє більше 280 заводів, які виготовляють деталі та техніку на замовлення військ Росії. В той час, коли українські сили АТО воюють зброєю, яка залишилась їм у спадок від колишнього СРСР.

Бійці ДУК зауважують, що нині на Харківському тракторному заводі — більше 150 надсучасних танків чекають відправлення у Росію.

Як зазначають волиняни, які боронять Україну на Сході, в Україні виготовляють безліч надсучасної зброї, яку представляють на виставках в усьому світі, а країна займає 5 місце у світі по обсягах продажу зброї: «Тоді зрозумілі закиди наших американських та європейських партнерів. Мовляв, якого милого ми вам маємо допомагати зброєю, якщо ваша зброя — одна із тих, що найкраще продається на весь світ, а ваші війська воюють тим, що застаріло ще 50 років тому», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

2 187 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям