RSS

Олег Ляшко провів новорічні свята у Дубаї за $15тис. Подробиці. 3 фото

января 13, 2015

Lyashko-NY3-500x281

 

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко провів різдвяні свята у Дубаї. Про це повідомив боєць-доброволець АТО Сергій Ларькін.

Як він написав у Facebook, 31 грудня політик зустрів Новий рік у колі сім’ї і виклав фото свого сімейного свята на своїй сторінці.

«Після чого зібрав валізи і цього ж дня, 1 січня 2015 року, в 19:25 компанією Мау через зал офіційних делегацій (де прохід однієї людини коштує 1800 грн), полетів відпочивати в Дубаї зі своєю дружиною Росітою та донькою, які під іншим прізвищем, і з сімейною парою Юрієм Сухіним і його дружиною, до 11 січня. Оселилися в одному з найдорожчих готелів, Le Royal Meridien Beach Resort & Spa 5*», – написав Ларькін.

За його ж даними, пізніше до Ляшка приєдналася Даша Астаф’єва.

Звісно ж, світлин Ляшка в Дубаї немає. Однак Ларсон знайшов фото дочки депутата з його кумою Тетяною Сухіною, яка теж відпочивала у цей період у Дубаї.

Lyashko-NY4

Ларькін також зауважив, що на Різдво, 7 січня 2015 року, Ляшко опублікував фейкові фото з застілля.

«І підписав з Різдвом, типу це вже за столом у Різдво, в тому ж одязі, що і на Новий рік», – додав він.

За словами Ларькіна, за час свят самого Ляшка немає на жодних фото, але є фото його компанії та доньки.

«Прилетів 11 січня компанією Мау, виліт в 4 ранку, приліт о 8 ранку. Прохід точно, через зал офіційних делегацій. Знову оплачений за 1800 грн. Квитки, природно бізнес клас, а це дуже дорого», – запевнив він.

За даними Ларькіна, Ляшко витратив близько 15 тисяч доларів.

Lyashko-NY2

«Орієнтовна вартість: вартість туру на трьох 4,300 $ за тиждень у звичайний час, а вони на 10 днів з 1-го до 11-го січня і це ціна без перельоту, переліт від 350 $ на людину економ авіакомпанією Мау, а бізнес клас ви можете самі дізнатися. Прохід туди і назад, через зал офіційних делегацій за кожну людину 1800 грн в одну сторону. Та й ще врахуйте відпочинок у новорічні свята! Коротше не менше 15000 $, також він купував все через букінг, щоб тур агентства не розпускали чуток», – написав він, повідомляєНаціональне бюро розслідувань України.

3 619 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям