RSS

Слідчий Олег Матвєєв підтвердив достовірність «гомосексуальних одкровень» Ляшка

марта 10, 2012

Прокурорський слідчий Олег Матвєєв, який займався справою депутата-бютівця Олега Ляшка, а нині працює заступником голови ДПА, підтвердив достовірність відео, на якому депутат розповідає про свої сексуальні стосунки з чоловіком.

«Це відео було в матеріалах слідства. Тоді відносно Ляшка Олега Валерійовича прокуратурою Києва розслідувалася кримінальна справа про шахрайство в особливо великих розмірах. Він отримав 5 років, відбув менше половини і звільнений умовно-достроково», — розповів Матвєєв.

На питання, яким чином орієнтація Ляшка відносилася до предмета розслідування, Олег Матвєєв відповів: «У Ляшка судимість погашена і розголошувати якісь факти некоректно. Не припускаю, хто це міг зробити. Тоді справа розслідувалася як звичайна рядова».

Хто такий Боря, про сексуальні стосунки з яким нібито розповідає Ляшко, Матвєєв говорити відмовився.

Як повідомлялося, в Інтернеті 6 жовтня 2010 року з’явилося відео, на якому Олег Ляшко визнає свої сексуальні стосунки з чоловіком. Відео, розміщене на YouTube, знято у 1993 році. На ньому — допит Ляшка слідчим прокуратури Києва.

На допиті Ляшка розпитували про стосунки з чоловіком на ім’я Боря. В одному з епізодів Ляшко визнає, що вступив з ним у статеві стосунки внаслідок умовлянь і обіцянок допомогти по службі.

Сам депутат назвав відео фальшивкою і справою рук чорних піарників. Нардеп-гей пообіцяв, що ті хто розповсюдив скандальне відео, «отримають достойну відповідь».

6 618 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям