RSS

#Ляшко каже, що придбав маєток за 15 млн у кредит. Бреше скотиняка?

мая 3, 2017

Lyashko-krade1

 

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко пояснив, звідки в його власності з’явився будинок вартістю в 15 мільйонів. Каже, що взяв його в кредит і виплачуватиме борг упродовж наступних 5 років, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Я справді на початку цього року придбав будинок, який я до цього орендував. Я чесно вказав вартість цього будинку, і заплатив всі податки за нього», – уточнив депутат.

Ляшко зауважив, що він поки не заплатив за маєток – відповідно до умов договору, який був укладений, він купив його у розстрочку.

«Тому я стверджую, що жодних підстав для порушення проти мене справ немає», – наголосив він.

У свою чергу, головний антикорупційний прокурор України Назар Холодницький звинувачує лідера Радикальної партії в «грі на публіку». Також очільник САП заявив, що Ляшко не поставив жодного запитання у справі щодо своїх статків.

«Якщо є підозра на незаконне збагачення, то, будь ласка, покажи принципову позицію – і надай інформацію, яка спростовує всі ці факти. А робити оці шоу – я впевнений, що це шоу не додасть рейтингу ні йому, ні його політичній силі», – сказав Холодницький.

За його словами, Ляшко вибрав «шоу і цирк», це «були просто крики, воплі». Керівник САП уточнив, що для оголошення підозр необхідно встановити факти, провести розслідування, а політики часто роблять із цього процесу виставу.

24 квітня 2017 року голова НАБУ Артем Ситник повідомив, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала до Національного антикорупційного бюро провадження за підозрою у незаконному збагаченні лідера Радикальної партії.

Після допиту, що тривав упродовж чотирьох годин, Олег Ляшко заявив, що жодних підозр йому не оголосили.

Раніше стало відомо, що лідер Радикальної партії та його цивільна дружина Росіта Сайранен офіційно не володіють жодним бізнесом, однак упродовж останнього року подружжя придбало нерухомості приблизно на 20 мільйонів гривень. Зокрема, Ляшко купив будинок і дві земельні ділянки вартістю 15 мільйонів у смт. Козин Київської області. Про це свідчить інформація, подана нардепом у Національне агентство з питань запобігання корупції. Йдеться про будинок площею 550 кв.м і дві земельні ділянки загальною площею 0,6 га.

Також відомо, що Ляшко їздить на броньованому Cadillac Escaladе 2011 року випуску. Причому авто, яке партія орендує у радника головного «радикала», оплачується з державних коштів.

665 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям