RSS

Сім’я #Тимошенко заробляє мільйони на ломбардах. Відео

октября 10, 2017

Timoshenko-bidna1-500x338

 

Сім’я Юлії Тимошенко отримала дохід в 2,4 мільйони гривень від кіпрської компанії Diafox Consulting Limited, на яку в Україні оформлена мережа ломбардів «Дешева готівка».

Про це йдеться в розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» під назвою «Гроші від Тимошенко», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Центральний офіс ломбарду знаходиться в партійний будівлі, «захищеній» депутатською приймальнею обранця від БЮТу Сергія Власенка. Ломбард заснований 2013 року.

«Нині мережа „Дешева готівка“ нараховує 20 відділень. Прописаний ломбард за адресою вул. Героїв Севастополя 48, оф. 207. В цій будівлі розташований офіс Київського обласного відділення „Батьківщини“, голова якої екс-нардеп Костянтин Бондарєв. Сама будівля належить компанії з ім’ям Бондарєва», — йдеться у розслідуванні.

Вказується, що Власенко заперечив факт прописки ломбарду в його приймальні:

«Я точно не маю ніякого відношення до ломбарду і моя приймальня точно не має ніякого відношення до ломбарду».

Проте згадати розмір своєї приймальні не зміг, зазначив тільки, що це «декілька кімнат».

Чоловік Тимошенко Олександр згідно з декларацією отримав 2 390 942 грн прибутки саме від кіпрської компанії Діафокс Консалтинг Лімітед, на яку оформлена мережа ломбардів
«Дешева готівка», що працює у Києві та Київській області.

«У кіпрському реєстрі власником компанії Діафокс Консалтинг Лімітед зазначений „номінал“ Артеміус Стилянов. Попри неможливість встановити справжнього власника, офшорку можно чітко ідентифікувати як компанію з кола інтересів БЮТу», — вказують журналісти, оскільки ця компанія фігурує у бізнесі інших «бютівців».

У сюжеті зазначається, що Ані Бондарєв, ані Власенко, ані Тимошенко не надали відповідь щодо кінцевого бенефіціара ломбарду.

658 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям