RSS

Міграція у розумінні Геннадія Москаля

ноября 16, 2008

Хто Вам сказав, що в Держкомітеті національностей та міграції працюють тільки за зарплатню та заради отримання статусу учасника бойових дій? Нічого подібного.

Широкому загалу не відомо, що через зазначене відомство проходять щорічно сотні мільйонів гривень, як бюджетних, так і виділених заходом для реалізації різних програм, що стосуються міграції.

Наприклад, Європейським союзом кілька років тому було виділено Україні виділено 25 мільйонів доларів США для будівництва п’яти пунктів утримання нелегалів. Розпорядником цих коштів був призначений славнозвісний (завдяки колишньому керівникові Геннадію Москалю) Держкомітет національностей та міграції. Тільки європейці сподівались, що в Україні будуть відбудовані готелі закритого типу, а насправді побудували звичайні тюрми, тільки в зменшеному масштабі.

Чому так сталось, що Україна в черговий раз завдяки своїм чиновникам постала перед світом в неприглядному ракурсі. Інспекція з європарламенту була приголомшена, коли прийхала подивитись на збудовані за їхні кошти пункти утримання нелегальних мігрантів.

Причина була банальна – побудували на тисячу, а списали на мільйон. Перевірка правоохоронців разом з інспекторами контрольно-ревізійної служби доволі швидко встановили причину, яка полягала в тому, що під час будівництва такого пункту в с. Росудів Чернігівської області через керівника підрядної будівельної організації “УкрСівербуд” на прізвище Вереші Держкомівці отримали відкат в 5 мільойнів доларів, з яких Г.Москалю перепало 2 мільйона. Аналогічні суми були виплачені як “відкат” з іншої тюрми в с. Журавичі Ківерцівського району Волинської області, побудованою генеральною підрядною організацією ТОВ “Житло буд – 2”. І тут Геннадій Геннадійович також централізував грошові потоки на себе – ще пару мільйонів з чужих коштів на будівельні роботи по спорудженню пункту утримання нелегалів.

До речі, керівники будівельних організацій не захотіли виглядати крайніми і відкрито розповіли правоохоронцям, коли, кому і скільки вони “заносили”. Тільки поки проводили розслідування, в черговий раз змінилась влада, а після призначення Луценка знову на посаду, ці справи були першими, які затребував новопризначений радник міністра МВС, у якого свій кабінет Богомольця. Присутні розповідали, що п’яний Москаль швиргнув справою в слідчого, якого, до речі, звільнили по неповній службовій відповідності.

Народна правда

2 568 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям