RSS

До «кримської кампанії» Путіна має стосунок Тимошенко?

марта 10, 2014

Схоже, лідер партії “Батьківщина”  Юлія Тимошенко остаточно втратила форму і є діячем минулого, а не майбутнього України. То вона долає шлях з харківської колонії до столичного Майдану менше, ніж за годину, витягують її на сцену в інвалідному возику, але взуту у туфлі з неймовірно високими каблуками.

Майданівцям тоді не сподобалась заявочка Тимошенко, що лише вона буде їхнім гарантом. Юля була в шоці, що народ віднісся до її появи байдуже.

Наступного дня леді Ю. вже бігає о четвертій ранку по Раді національної безпеки і оборони.Термінової операції в Німеччині вже нібито не потрібно було робити.

А днями її прес-служба “прокололась”, як і патріарха Московського  Кіріла. Головному духовному КГБісту колись затерли у фотошопі дорогий годинник на руці, але забули  витерти його відображення на лакованому столі. У Юлії Тимошенко “витерли” Віталія Кличка із зустрічі з канцлером Німеччина Ангелою Меркель. Залишили лише Тимошенко. Проте, прес-служба партії УДАР і , щонайголовніше, прес-служба канцлера Німеччини, поширили фото із цієї розмови також…

До “кримської кампанії” Путіна теж має стосунок Тимошенко… Відомо, що коли Росія напала на Грузію, Юлія Тимошенко не зробила жодної заяви…

Подробиці згодом…

Віталій Мацюк, Національне бюро розслідувань України

2 281 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям