RSS

Тимошенко до Сум добиралася на літаку регіонала Ставицького. Фото

мая 22, 2014

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко полетіла в Суми на літаку авіакомпанії «Урга», яка належить Едуарду Ставицькому, екс-міністру енергетики з уряду Миколи Азарова.

Депутат від «Батьківщини» Олег Медуниця оприлюднив у Facebook знімок із Тимошенко в літаку та підписом: «Вилітаємо. Суми, зустрічайте Юлію Володимирівну!».

Журналіст «Слідства.інфо» Катерина Каплюк з’ясувала, що в Суми Тимошенко полетіла літаком авіакомпанії «Урга».

«Екс-міністр енергетики Едуард Ставицький у розшуку, а його родина кілька місяців не з’являється в елітних квартирах на Хрещатику. Зате їхня сімейна авіакомпанія „Урга“ працює – і навіть перевозить Юлію Тимошенко», — написала вона у Facebook.

Журналіст «Громадського ТБ» Дмитро Гнап у своєму блозі на «Українській правді» наголошує, що Ставицький – один із ключових членів «Сім’ї Януковича», він брав участь у розкраданні багатьох українських надр і подарував екс-президенту Віктору Януковичу «Межигір’я».

Головою наглядової ради авіакомпанії «Урга» є батько Ставицького – Анатолій Борисович. Сам Едуард Ставицький утік з України, після чого в нього вдома знайшли 42 кг золота і майже 5 мільйонів доларів.

Гнап цікавиться, чи команда Тимошенко платила за використання цього чартеру. І якщо ні – то що було обіцяно натомість, а якщо так – то скільки заплачено і чи не є це підтримкою «сім’ї» Януковича.

1 108 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям