RSS

#Боевойпидарас Ляшко і його партія побили бійця Нацгвардії, який повернувся з #АТО

сентября 13, 2014

Lyashko-pederact5Головний радикал країни Олег Ляшко потрапив у черговий скандал. Представники його партії побили бійців Нацгвардії, які охороняли об’єкт – історичну будівлю, що знаходиться в елітному районі Києва, в тому числі і бійця, який нещодавно повернувся із зони АТО. Що хотіли «люди» Ляшка і чому вони напали на бійців, будуть з’ясовувати представники правоохоронних органів.

Слід відзначити, що протягом останнього часу Ляшко неодноразово потрапляє у скандали. Зокрема, волонтер, якого радикал назвав «ангелом Валічкою» заявила, що нардеп обіцяв їй свій броньований автомобіль, аби вона могла возити на передову бійцям все необхідне. Обіцянку Ляшко виконав лише тоді, коли інформація про те, що головний радикал роздає пустопорожні обіцянки, облетіла всі ЗМІ.

Проте скандали не засмучують Ляшко, він вважає їх просто замовними матеріалами від олігарха Ігоря Коломойського. Бреше, начебто голова Дніпропетровської ОДА хотів, аби він включив у список радикальної партії, своїх людей. Нардеп каже, що відмовив олігархові, звідси усі проблеми.

Насправді, до Ляшка мають претензії і бійці, які воюють в зоні АТО. Зокрема, вони звинувачують його у піарі на кістках. Кажуть, що буває і таке, що саме він здає позиції частин ворогові, адже у соцмережах оповіщає куди їде, і де знаходиться та чи інша група. Приїжджає Ляшко в зону АТО з охороною і журналістами. Попозує на камеру і їде геть.

Не можуть пробачити політику і те, що саме він відправив на штурм Донецька батальйони «Шахтарськ» і «Азов». Цю подію він проанонсував у Фейсбуці. Хлопців чекала засідка.

Згодом ці два батальйони відхрестилися від Ляшка. Схоже, у нього тепер лише залишився для піару лише фейковий батальйон «Україна», хоча після інформації про те, що насправді батальйону немає, а є лише група людей, нардеп намагається уникати згадки про нього.

Політологи ж в свою чергу говорять про те, що насправді Ляшко і радикальна партія це «виплеканий» ще за часів Віктора Януковича проект Льовочкіна. Адже тільки Ляшко у часи Майдану мав ефіри на всіх підконтрольних олігарху каналах.

Зараз, під брендом «радикалів-націоналістів» у Раду можуть завести всіх людей Льовочкіна, вважають експерти. І шанси у радикалів є. Більше того, йому продажні соціолохі навіть вже намалювали боєвому підарасу 12% голосів виборців.

 

Анна Морозова, Національне бюро розслідувань України

 

2 990 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям